براساس نظرسنجی‌ها، Oppo Find N3 Flip یک گوشی تاشو عالی اما گران است!

Oppo Find N3 Flip یک گوشی تاشو عالی اما گران

Oppo Find N3 Flip

Oppo Find N3 Flip برای بسیاری از کاربران قیمت بالایی دارد و در نظرسنجی‌ها نیز کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند. در واقع تعداد زیادی از مردم معتقدند که Oppo Find N3 Flip یک گوشی تاشو عالی بوده اما قیمت بسیار بالایی دارد.

Find N3 Flip در حال حاضر فقط در هند در دسترس است و با قیمت ۱۲۰۰۰ روپیه به فروش می‌رسد هرچند که مشتریان در این مرحله سود ۸۰۰۰ روپیه را تجربه خواهند کرد اما باز هم به قیمت بالای آن معترض هستند. از سوی دیگر از بین کسانی که به دنبال گوشی‌های تاشو هستند، تعداد زیادی ترجیح می‌دهند که یکی از مدل‌های رقیب را انتخاب کنند. اما چه دلیلی باعث شده کاربران به سمت دیگر رقبای این گوشی بروند؟

Oppo Find N3 Flip

Find N3 Flip از دوربین سه‌گانه برخوردار بوده و اولین گوشی هوشمند تاشویی است که این امکان را فراهم کرده است. از سوی دیگر دوربین پرتره ۳۲ مگاپیکسلی Oppo برای کاربران عادی بسیار ارزشمند است. شایان ذکر است که شما دوربین‌های پرتره/تله فوتو زیادی را در گوشی‌های تاشو نمی‌بینید و این اولین دوربین است. حتی با وجود این ویژگی منحصربه‌فرد، این محصول نتوانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند. شاید فروش این محصول منوط به کاهش قیمت آن باشد.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.