بدون Read Receipts در اینستاگرام پیام‌ها را بخوانید!

غیرفعال کردن قابلیت Read Receipts

قابلیت Read Receipts

اینستاگرام در حال آزمایش غیرفعال کردن قابلیت Read Receipts است. در نتیجه اگر Read Receipts را غیرفعال کنید، دیگر پرچسب seen به پیام‌های خوانده شده در Direct نخواهد خورد. در واقع می‌توانید بدون اینکه کسی متوجه شود، پیام‌ها را بخوانید و بعدا به پیام‌ها پاسخ دهید.

در واقع غیرفعال کردن قابلیت Read Receipts حریم خصوصی را در اینستاگرام افزایش خواهد داد و می‌توانید شخصی‌سازی بیشتری در بخش دایرکت ایجاد کنید. این قابلیت در شبکه‌های اجتماعی دیگری مانند واتساپ یا تلگرام وجود داشته و کاربران امکان تنظیم آن را داشته‌اند.

قابلیت Read Receipts

به زودی امکان غیرفعال کردن قابلیت Read Receipts در اینستاگرام بسیاری از کاربران ر خوشحال خواهد کرد و دیدن این ویژگی، هرچند با تاخیر، بسیار خوشحال کننده است. زیرا همه ما لحظاتی داریم که سرمان شلوغ است، زمانی که نمی‌خواهیم وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی بگذرانیم و لحظاتی را داریم که نمی‌خواهیم به کسی پاسخ دهیم.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار این قابلیت غیرفعال کردن Read Receipts اینستاگرام وجود ندارد. با این حال، با توجه به آماده بودن آن، احتمالاً پس از یک مرحله آزمایش کوتاه، از طریق به‌روزرسانی به پلتفرم اضافه خواهد شد. از سوی دیگر وقتی این ویژگی را فعال می‌کنید، دیگران نمی‌توانند ببینند که آیا شما پیام‌های آنها را به روشی مشابه خوانده‌اید یا خیر. ایا این قابلیت برای شما جذاب و کاربردی است؟ می‌توانید نظرات خود را در مورد آن با ما به اشتراک بگذارید.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.