بازی‌های جدید شرکت ۲K Games بزودی عرصه گیم را متحول می‌کنند

بازی‌های جدید شرکت ۲K Games بزودی عرصه گیم را متحول می‌کنند

در دنیای بازی‌های ویدیویی، زمزمه‌ها و شایعات همیشه در حال چرخش هستند و این بار، نوبت ۲K Games است که در کانون توجه قرار گرفته است. طبق شایعات، این شرکت در حال کار بر روی یک بازسازی معرفی نشده از یکی از عناوین محبوب خود است. این خبر هیجان‌انگیز توسط MP1st، وب‌سایت خبری بازی‌های ویدیویی، منتشر شد که رزومه یک هنرمند ۳D و Motion Capture Animator در ۲K Games را رصد می‌کرد.

در این خبر، لیستی از بازی‌های جدید شرکت ۲K Games به چشم می‌خورد که شامل موارد زیر می‌شود:

 • بازی جدید مافیا
 • بازی جدید BioShock
 • پروژه Supermassive Games با کد Erebus (لغو شده)
 • نسخه بازسازی شده نامعلوم

بازی‌های جدید شرکت 2K Games

بررسی بازی‌های جدید شرکت ۲K Games

بازی جدید مافیا: این مورد تعجب‌آور نیست، زیرا استودیو Hangar 13 که اخیراً Top Spin 2K25 را منتشر کرد، در حال ساخت نسخه جدیدی از سری مافیا است. با توجه به موفقیت نسخه‌های قبلی و محبوبیت این سری، ساخت نسخه جدیدی از آن کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.
انتظار می‌رود این نسخه جدید شامل داستان‌های جدید، شخصیت‌های جدید و گیم‌پلی ارتقا یافته باشد تا طرفداران قدیمی را راضی نگه دارد و بازیکنان جدید را جذب کند.

بازی جدید BioShock: این خبر نیز تازگی ندارد، زیرا در اواخر سال ۲۰۱۹ ساخت قسمت جدیدی از این سری تیراندازی اول شخص دیستوپیایی توسط Cloud Chamber تأیید شده بود. با توجه به دنیای منحصر به فرد و داستان جذاب این سری، طرفداران بی‌صبرانه منتظر انتشار این نسخه جدید هستند انتظار می‌رود این نسخه جدید شامل مکان‌های جدید، سلاح‌های جدید و دشمنان جدید باشد و در عین حال، وفاداری خود را به ریشه‌های سری حفظ کند.

پروژه Supermassive Games با کد Erebus: این پروژه جالب‌تر است. Supermassive Games که با بازی‌های جدید شرکت ۲K Games برای ساخت بازی The Quarry همکاری کرده بود، ظاهراً در حال ساخت بازی دیگری با کد Erebus بوده است. با این حال، این پروژه لغو شده و ممکن است دلیل اخراج تعدادی از کارکنان این استودیو در چند ماه گذشته باشد. هویت دقیق این پروژه و دلیل لغو آن تا به امروز نامشخص باقی مانده است.

نسخه بازسازی شده اعلام نشده: اما خبر داغ، همان نسخه بازسازی شده اعلام نشده است. با توجه به تنوع بازی‌های جدید شرکت ۲K Games، حدس زدن اینکه این بازسازی چه چیزی می‌تواند باشد، کار دشواری است. می‌توان با قاطعیت گفت که این بازسازی مربوط به هیچ یک از عناوین ورزشی ۲K نیست، زیرا بازسازی یک بازی ورزشی سالانه منطقی به نظر نمی‌رسد.

بازی‌های جدید شرکت 2K Games

بازی‌های جدید شرکت ۲K Games مانند X-COM، Mafia، Civilization، Borderlands و BioShock

بازی X-COM: این سری استراتژی نوبتی طرفداران خاص خود را دارد و بازسازی آن می‌تواند برای این گروه از بازیکنان جذاب باشد. با توجه به گیم‌پلی عمیق و داستان جذاب این سری، پتانسیل بالایی برای بازسازی و ارائه تجربه‌ای مدرن و به‌روز شده دارد.

بازی Civilization: این سری شبیه‌سازی مدیریتی نیز سابقه طولانی و طرفداران پر و پا قرصی دارد. بازسازی یکی از نسخه‌های محبوب این سری می‌تواند به نوستالژی بازیکنان قدیمی دامن بزند و در عین حال، گیم‌پلی را با استانداردهای امروزی ارتقا دهد.

بازی Borderlands: شایعاتی مبنی بر رونمایی از نسخه جدید Borderlands در Summer Game Fest 2024 وجود داشت که البته محقق نشد.
با این حال، بازسازی اولین نسخه این سری می‌تواند گزینه‌ای جذاب باشد، به خصوص با توجه به ریمستر قبلی آن. این بازسازی می‌تواند فرصتی برای بازی‌های جدید شرکت ۲K Games باشد تا گرافیک بازی را ارتقا دهد، محتوای جدیدی به آن اضافه کند و به ریشه‌های این سری محبوب بازگردد.

بازی BioShock: با وجود ریمستر شدن این سری در سال ۲۰۱۶، بازسازی مجدد آن دور از ذهن نیست. محبوبیت بالای این سری و داستان گیرا و دنیای منحصر به فرد آن، بازسازی یکی از نسخه‌های اصلی BioShock با گرافیک خیره‌کننده و گیم‌پلی بهبود یافته می‌تواند برای طرفداران قدیمی و بازیکنان جدید هیجان‌انگیز باشد.

در حال حاضر، هویت دقیق این بازسازی اعلام نشده، یک راز باقی‌مانده است. با این حال، شایعات پیرامون آن هیجان طرفداران عناوین ۲K Games را برانگیخته است.

چه X-COM استراتژیک باشد، چه نبردهای گروهی مافیا، چه امپراتوری‌سازی تمدن، غارتگری‌های Borderlands یا کاوش‌های اعماق اقیانوس در BioShock، بازسازی هر یک از این عناوین می‌تواند تجربه‌ای به‌یادماندنی برای بازیکنان رقم بزند. در نهایت، بازی‌های جدید شرکت ۲K Games به طور قطع سکوت عرصه گیم را خواهد شکست. تا آن زمان، حدس و گمان‌ها ادامه خواهد داشت.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع wccftech
2 دیدگاه
 1. سیاه میگه

  بیشتر از همشون منتظر بایوشوکم 🤌🏻

  1. رضا رسول زاده میگه

   خیلی از بازی های با نسخه ریمستر برمی گردن

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.