اینستاگرام برای iPad ارائه نخواهد شد مگر آنکه فروش بالایی داشته باشد

اینستاگرام برای iPad

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌ها در آیفون و اندروید بوده و این پلتفرم در نسخه‌ی وب نیز ارائه شده است. در حالی که کاربران سال‌ها است که در خواست نسخه‌ی iPad این اپلیکیشن را می‌کنند، این شرکت هنوز تصمیم خود را برای انتشار یک اپلیکیشن رسمی اینستاگرام برای نمایشگرهای بزرگ‌تر آیپد نگرفته است. در نتیجه به نظر می‌رسد که کاربران باید برای مدت زمان نامحدودی منتظر بمانند تا اینستاگرام به iPad برسد.

آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام اعلام کرد که این پلتفرم در حال حاضر اولویت او نیست. در واقع مدیر این اپلیکیشن قصد دارد تمرکز خود را روی قابلیت‌ها و افزونه‌های مهم‌تر بگذارد و ارائه‌ی اینستاگرام برای کاربران آیپد اولویت آخر خواهد بود.

اینستاگرام برای iPad

از آنجایی که اینستاگرام یک پلتفرم اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو است، آی‌پد یک رسانه بسیار خوب برای این اپلیکیشن خواهد بود. با این حال، دلایل خاصی وجود دارد که شرکت را از کار روی یک برنامه اختصاصی باز می‌دارد. یکی از دلایل اصلی این موضوع، تعداد کم کاربران آیپد است. در واقع کافی نبودن تعداد کاربران آیپد نمی‌تواند توسعه‌دهندگان را برای ارائه اپلیکیشن‌های اختصاصی این پلتفرم متقاعد کند.

از سوی دیگر آی‌پد دارای نمایشگر بزرگ‌تری است که امکان ویرایش بهتر را فراهم می‌کند. در نتیجه برندها و اینفلوئنسرها می‌توانند محتوای خود را روی نمایشگر بزرگ‌تری ویرایش کنند. در نهایت شاید اگر تعداد کاربران آیپد افزایش یابد و این محصول فروش بالاتری را تجربه کند، احتمال انتشار نسخه‌ی اینستاگرام مخصوص کاربران iPad وجود داشته باشد.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.