تست های جدید مایکروسافت برای ایجاد تبلیغات در منوی استارت ویندوز ۱۱: ارائه برنامه‌های منتخب!

تست های جدید مایکروسافت برای ایجاد تبلیغات در منوی استارت ویندوز ۱۱: ارائه برنامه‌های منتخب!

طی چند سال اخیر که ویندوز ۱۱ ارائه شده است، شاهد پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه های قبلی خود بوده‌ایم. حال Microsoft آماده شده است با عرضه یک قابلیت جدید در بخش ظاهری این سیستم عامل عملیات ایجاد تبلیغات در منوی استارت ویندوز ۱۱ را شروع کند. این بخش بدین شکل است که مواردی چون برنامه ها و بازی های منتخب طی لیست های کامل در بخش منو قرار می گیرد.

پیشنهادهایی که توسط شرکت سازنده برای این قابلیت ارائه شده بود، تحت عنوان جمع بندی برنامه‌ها از فروشگاه مایکروسافت به منوی استارت در نسخه ویندوز ۱۱ Build 22635.3495 (KB5037000) شناخته می شود. اما به تازگی در بخش تکنولوژی های بتا در فضای مجازی بسیاری از کاربران اینسایدر تغییرات صورت گرفته را مشاهده کردند. برنامه‌های پیشنهادی در زیر شبکه برنامه و کادر جستجوی سیستم در قسمت Recommended صفحه اصلی قرار دارد.

اطلاعات مربوط به ایجاد تبلیغات در منوی استارت ویندوز ۱۱

مایکروسافت در یک پست وبلاگی اعلام کرد که در حال امتحان کردن فناوری هایی است که به کاربران کمک می کند برنامه های منتخب را از فروشگاه مایکروسافت نسبت به مواردی مانند گروه بندی و پیشنهادات دریافت کنند. البته ایجاد تبلیغات در منوی استارت ویندوز ۱۱ در بخش های بسیار مهم چون دستگاه‌های تجاری اعمال نمی‌شود و فقط برای رایانه هایی شخصی که بخش بتا ایالات متحده قابل مشاهده است.

علاقه مندان می‌توانند با رفتن به بخش Start و انتخاب گزینه Personalization تنظیمات مربوط به نمایش توصیه‌ها برای نکات، تبلیغات برنامه‌ها و موارد دیگر را پیدا کرده و غیرفعال کنند. اما ایجاد این تغییرات فقط به لیست گسترده ای از جابجایی ها و موارد اضافی اشاره دارد که یک تجربه کامل تر از ویندوز ۱۱ را ارائه می دهد.

اگرچه در اوایل ماه گذشته نکاتی مبنی بر ایجاد تبلیغات در منوی استارت ویندوز ۱۱ وجود داشت، اما اکنون این خبر کاملا تایید شده است. البته در عناوین موجود نام برنامه در بخش های گوناگون تحت عنوان Promoted نشان داده می شود، اما در اظهارات قبلی این موارد در کانال خبررسانی بتا اعلام نشده بود.

البته تمامی برنامه ها و خدماتی که در قسمت توصیه شده نوار وظیفه ویندوز ۱۱ تحت عنوان تبلیغات می باشد قبلا هم استفاده شده بودند. برای مثال در نوامبر ۲۰۲۲، شرکت چندین لینک وب سایت های پیشنهادی را مطابق با ساختار بخش منو ایجاد کرد. علاوه بر بازی های محبوبی چون Candy Crush و FarmVille 2 به صورت خودکار در منوی شروع ویندوز ۱۰ نصب شده بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع howtogeek

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.