اپیک گیمز استور برای iOS و اندروید عرضه می شود: رقیبی جدید برای اپ استور و گوگل پلی!

اپیک گیمز استور برای iOS و اندروید عرضه می شود: رقیبی جدید برای اپ استور و گوگل پلی!

سال هاست که فعالیت های اپیک گیمز استور به شکل بزرگ و حماس در دنیای گیم تاثیر خوبی داشته است، علی‌رغم اینکه تلاش‌های اپل و گوگل برای جلوگیری از آن ناموفق بود. به تازگی نیز تصمیمات جدیدی در شرکت ایجاد شد و در نهایت Epic Games آماده شده است تا ورژن اصلی این فروشگاه خاص را برای پلتفرم های اندروید و iOS ارائه کند.

اخیرا نیز ، طی یک پیامی در مورد راه اندازی فروشگاه جدید اپیک گیمز توییت جدیدی را ارسال کرد. البته، ممکن است اواخر این ماه با یک تیزر خاص جزئیات کامل مربوط به این خبر منتشر شود. اصلی ترین نکته هم دسترسی کاربران iOS و اندروید به فروشگاه بود.

اپیک گیمز استور برای iOS و اندروید

عناوین و مشخصات مربوط به اپیک گیمز استور

در ادامه پیام مشترک این شرکت بیان شد که همه توسعه دهندگان می توانند به همان شرایط معقول در یک فروشگاه آنلاین چند پلتفرمی واقعی با بازی های فوق العاده برای همه کاربران دسترسی داشته باشند. همچنین، مشخص شد که عوامل EGS دارای تقسیم درآمد ۸۸/۱۲٪ هستند، به این معنی که ۸۸٪ از درآمد به توسعه دهندگان و ۱۲٪ به فروشگاه می رسد.

اپیک گیمز استور برای iOS و اندروید

این خبر خاص برای همه گیمرهای موبایل بسیار هیچان انگیز بود، و در رابطه با بازی‌ها ، انتظار می رود برخی از سرور های اصلی مهم در اپیک گیمز استور ارائه شوند. با در نظر گرفتن تمامی موفقیت های گوگل و اپل، می‌توان گفت که این شرکت نیز می تواند صاحب جایگاه ویژه‌ای باشد. به تازگی نیز موتور گرافیکی Unreal Engine 5.4 با بهبود عملکرد و افزایش کیفیت کاملا تحت پوشش این پلتفرم قرار گرفت تا در بازی ها و عناوین مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.