اپل کسانی را که انتظار تغییر طراحی را دارند با آیفون ۱۶ ناامید خواهد کرد

اپل کسانی را که انتظار تغییر طراحی را دارند با آیفون ۱۶ ناامید خواهد کرد

 

Apple سری آیفون ۱۵ را چند ماه پیش در سپتامبر معرفی کرد، اما طبق معمول، تمرکز به سرعت به مدل بعدی یعنی آیفون ۱۶ معطوف شد. اطلاعات درز این گوشی هوشمند آینده در حال حاضر آشکار شده است، مانند بحث اخیر در مورد امتیاز A18 Pro در Geekbench که قرار است در سری آیفون ۱۶ معرفی شود. باید بگوییم همچنان با این حال، همه خبر ها خوب نیستند. به گفته Kuo، آیفون ۱۶ ممکن است به جز دکمه کپچر تغییر خاصی در طراحی نداشته باشد.

دکمه کپچر تنها تغییر طراحی در آیفون ۱۶  

مینگ چی کو، تحلیلگر زنجیره تامین، با نظارت دقیق Apple، اغلب حرکت های آینده این شرکت را پیش بینی می کند. Kuo که برای پیش بینی های دقیق شناخته شده است، خبر های خوب و بد را به اشتراک می گذارد. متأسفانه باید بگوییم تحلیل اخیر او در دسته دوم قرار می گیرد و نشان می دهد که سری آیفون ۱۶ قرار نیست هیچ “تغییر قابل توجهی در طراحی” را به نمایش بگذارد.

همانطور که میدانید Apple به دلیل پایبندی به طراحی ثابت شهرت دارد، که منجر به اتهامات فروش مکرر گوشی های مشابه شده است. امسال، معرفی Dynamic Island در آیفون ۱۵ و آیفون پلاس کمی توجه را از چنین انتقاداتی منحرف کرد. با این حال، اگر ادعا های Kuo درست باشد، ممکن است این شرکت دوباره با انتقاد مواجه شود، زیرا به نظر می رسد تنها تغییر قابل توجه اضافه شدن دکمه «کپچر» باشد.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، این شرکت اخیراً از یک دکمه رونمایی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد وظایفی را به دکمه سایلنت اختصاص دهند. اکنون، دکمه‌ ی کپچر در حال تبدیل شدن به یک پیشرفت قابل توجه برای علاقه‌ مندان به عکس و فیلم است.

بر اساس گزارش‌ ها، کاربران می‌توانند با کشیدن انگشت به چپ و راست روی دکمه، فوکوس با فشار ملایم و شروع ضبط ویدیو با فشار قوی‌تر و همچنین در اپلیکیشن دوربین بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی کنند. توجه کنید لازم به ذکر است این اطلاعات هنوز به طور رسمی تایید نشده اند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.