اپل ویژن پرو چگونه کار می‌کند؟ کالبدشکافی رازهای آن را برملا کرد

جداسازی اپل ویژن پرو به صورت حرفه‌ای!!!

اپل ویژن پرو چگونه کار می‌کند؟ کالبدشکافی رازهای آن را برملا کرد

تخریب و جداسازی قطعات یکی از ایده های جالب بعضی از کاربران در یوتیوب است که در برخی از این ویدیو ها مقاومت اصلی دستگاه به شکل اصلی به چالش کشیده می شود. حال نوبت به محصول جدید Apple یعنی اپل ویژن پرو رسید که دو یوتیوبر معروف با نام های  JerryRigEverything و iFixit، تست های گوناگونی را برروی این دستگاه انجام دادند و قطعات تشکیل دهنده را به نمابش گذاشتند.

اپل ویژن پرو

جزئیات جداسازی قطعات اپل ویژن پرو

باز کردن و تعمیر این دستگاه چندان مشکل نیست، ابتدا باید کابل برق را جدا کنید، به دنبال آن زبانه های کششی، بالشتک صورت که به صورت مغناطیسی وصل شده است را کاملا جدا نمایید. برای جدا کردن پایه های بلندگو نیز از ابزار خروج سیم کارت در موبایل ها می توانید استفاده کنید.

اپل ویژن پرو

لنز شیشه ای که در بخش جلو  اپل ویژن پرو قرار دارد توسط یک لایه پلاستیکی پوشیده شده است و هیچ پیچ قابل مشاهده ای وجود ندارد. با استفاده از ابزار پرکن و حرارت، باید درپوش جلویی را بردارید. همچنین، صفحه نمایشی که چشم انسان ساختگی را نشان می دهد در داخل آن قرار دارد. برای ایجاد توهم سه بعدی، لنزهایی در بخش سه بعدی یافت می شود، که با لنزهای عدسی پوشیده شده است.

Video

علاوه براین ، می توانید آرایه دوربین، دو مانیتور، لنزهای محدب ، دو مادربرد و موارد دیگر را در بخش زیر لایه نمایشگر اپل ویژن پرو مشاهده نمایید. البته، این محصول حدود ۳۵۰۰ دلار قیمت دارد و این تخریب و جداسازی قطعات صرفا برای تولید ویدیو و جلب توجه می باشد. اما اگر شما هم علاقه‌مند به چنین مواردی هستید می توانید با مراجعه یوتیوب ویدیو های مورد نظر تماشا کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.