اپل ویژن پرو راه اندازی شد!

اپل ویژن پرو راه اندازی شد!
اپل ویژن پرو راه اندازی شد!

 

اپل ویژن پرو می‌تواند به زودی وارد خرده‌فروشی‌های این شرکت شود! با گزارش قبلی مبنی بر اینکه این هدست واقعیت ترکیبی می‌تواند در هفته آخر ژانویه عرضه شود. یک تن بر روی این محصول سوار شده است، بنابراین اپل احتمالاً می‌خواهد همه چیز درست پیش برود، به همین دلیل است که اطلاعات جدید بیان می‌کند که فروشگاه‌های خرده‌فروشی شرکت اپل در حال ورود به حالت آماده‌سازی در انتظار اولین دسته برای راه‌اندازی هستند.

 

اپل در جریان سخنرانی خود در WWDC 2023 اعلام کرد که هدست واقعیت افزوده آن در اوایل سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد، اما بازه زمانی دقیقی برای عرضه ارائه نکرد. خوشبختانه مارک گورمن از بلومبرگ با به‌روزرسانی دیگری از طریق خبرنامه «Power On» خود بازگشته است و بیان می‌کند که اپل ویژن پرو در حال حاضر ارسال در مقادیر کم به انبارهای سراسر ایالات متحده را آغاز کرده است. کارمندان برای اولین بار ابزار گران قیمت ۳۴۹۹ دلاری را راه اندازی می کنند.

 

 

اپل ویژن پرو راه اندازی شد!
اپل ویژن پرو راه اندازی شد!

 

گورمن همچنین قبلاً گزارش داده بود که کارمندان خرده‌فروشی منتخبی یادداشتی از اپل دریافت کرده‌اند که در آن گفته شده است که برای دریافت آموزش‌های پوشیدنی روی سر این شرکت در فهرست نهایی قرار گرفته‌اند. در حالی که قبلاً گزارش شده بود که جلسات آموزشی دو روز طول می کشد، گورمن امروز خوانندگان را به روز کرده است و ذکر کرده است که در ۲۱ ژانویه، تمام فروشگاه های خرده فروشی اپل در ایالات متحده جلسات نادر و سه ساعته را برای همه کارمندان برگزار می کنند. در این جلسات در مورد زمان برگزاری آموزش به همراه رویه های فروش صحبت شد.
در حال حاضر، هیچ راه آسانی برای مشتریان برای سفارش اپل ویژن پرو وجود نخواهد داشت، زیرا از طریق یک سیستم قرار در دسترس خواهد بود. رزروها احتمالاً در وب سایت شرکت انجام می شود و خریداران بالقوه   جلسه ای ترتیب می دهند و سپس برای آزمایش محصول به نزدیک ترین فروشگاه فیزیکی خود می روند.
کارمندان خرده‌فروشی تنها مسئول ایجاد اولین برداشت از اپل ویژن پرو هستند، به همین دلیل جلسات آموزشی برگزار می‌شود. همانطور که در مورد سایر بازارها، اپل ویژن پرو ممکن است در چین، کانادا و بریتانیا عرضه شود، اما این در نهایت به میزان پاسخگویی بازار به اولین تکرار این شرکت بستگی دارد. با قیمت فعلی اش، محبوب ترین اپل نخواهد بود، اما قطعا بیانیه ای خواهد داد.

 

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.