اپل در حال کار بر روی نسخه ارزان تر Vision Pro و معرفی مک‌بوک جدید با تراشه M3 است

اپل در حال کار بر روی نسخه ارزان تر Vision Pro و معرفی مک‌بوک جدید با تراشه M3 است

طبق آخرین اخباری که منتشر شده است ادعا شد که شرکت Apple در حال حاظر روی یک نسخه ارزان تر Vision Pro کار می کند. این نسخه نسبت به مدل قبلی قیمتی مناسب تری خواهد داشت و یکی از روش های کاهش هزینه، اعمال مهندسی خاص برای سیستم EyeSight است.

Vision Pro

اطلاعات مرتبط با Vision Pro

از آنجایی که ویژگی EyeSight به نمایشگر OLED خارجی و ورودی دوربین و سنسورهای داخل هدفون نیاز دارد، حذف آنها واقعا به کاهش هزینه‌های اپل کمک می‌کند. گفته می شود که این شرکت قیمتی بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار را هدف قرار داده است.

با این حال، نسخه اصلی Vision Pro در سال ۲۰۲۵ وارد بازار خواهد شد، در حالی که ممکن است نسخه ارتقا یافته از نظر سخت‌افزاری تا سال ۲۰۲۷ به تعویق خواهد بیفتد.

Vision Pro

اطلاعات مرتبط با مک بوک جدید با تراشه M3

در بین این اطلاعات اشاره‌ای نیز به محصول جدید این شرکت یعنی مک بوک های با تراشه M3 نیز شد، این مدل ها شامل مک بوک پرو، مک بوک ایر و آی پد می باشد. اپل توسعه همه این دستگاه ها را به پایان رسانده است، اما هنوز تاریخ معرفی مشخص نیست.

همچنین، ادعا شده است که آیپد پرو جدید با صفحه نمایش OLED، طراحی بازطراحی شده، صفحه کلید جادویی جدید و تراشه سریعتر عرضه می شود. انتظار می رود مک بوک پرو مجهز به تراشه های M3 Pro و M3 Max در بهار ۲۰۲۴ عرضه شود و تولید انبوه این پردازنده به سرعت نزدیک می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.