اپل در حال ساخت یک گوشی تاشو ۸/۷ اینچ برای عرضه در سال ۲۰۲۶

اپل در حال ساخت یک گوشی تاشو ۸/۷ اینچ برای عرضه در سال ۲۰۲۶

طبق جدیدترین گزارش های منتشر شده، اپل در حال آماده شدن برای ورود به یک بازار جدید دیگر در حوزه تکنولوژی است. این بازار معطوف به گوشی های تاشو خواهد بود. اطلاعات به دست آمده نشان از ورود اپل در سال های ۲۰۲۶ و ۲۰۲۷ به این بازار است.

گوشی تاشو اپل دارای سایز های ۷ یا ۸ اینچ خواهد بود که به نظر می‌رسد جایگزین سری آیپد مینی خواهد بود. اگر این فرضیه درست باشد، اپل دچار یک اشتباه بزرگ خواهد شد. ار طرف دیگر، شرکت کوپرتینویی در حال فعالیت روی نسل جدید آیپد مینی با صفحه نمایش OLED است. اگر این شرکت بخواهد تولید این محصول را متوقف کند و گوشی تاشو را جایگزین کند، باید بهای زیادی بپردازد.

گزارش های متعدد درمورد محصولات اپل، مخصوصا آیپد ها وجود دارد. اما مهم ترین منبع موجود اعلام کرده سری آیپد پرو در سال جاری به صفحه نمایش هایی با کیفیت از پنل OLED مجهز خواهد شد و امسال خبری از آیپد مینی با صفحه نمایش اولد وجود نخواهد داشت.

اپل در حال ساخت یک گوشی تاشو

گفته می‌شود تولید پنل های گوشی تاشو اپل به عهده دو غول تولید کننده نمایشگر خواهد بود. سامسونگ و ال جی دیسپلی دو شرکت معتبر و بزرگ تولید کننده صفحه نمایش گوشی های هوشمند هستند که به نظر می‌رسد وظیفه تولیدات جدید اپل را نیز دریافت خواهند کرد.

با توجه به تجربه بازاری و همچنین عملکرد موفقیت‌آمیز سامسونگ در بازار گوشی های تاشو، سفارش تولید نمایشگر های تاشو در اختیار Samsung Electronics خواهد بود که بعد از یک سال تولیدات به دو شرکت تولید کننده ارتقا خواهد داد. LG Display نیز یکی از عنوان هایی است که اکثر تولیدات داخلی اپل را انجام داده و انتظار می‌رود در کنار سامسونگ، سفارشات نمایشگر های تاشو اپل را به عهده بگیرد.

فرضیه های دیگری درمورد محصول جدید اپل وجود دارد که نشان می‌دهد گوشی تاشو اپل در سال ۲۰۲۸ به احتمال زیاد دارای صفحه نمایش داخلی ۲۰.۲۵ اینچ خواهد بود که در زیر مجموعه سری محصولات آیپد و یا مک به بازار عرضه خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.