قبل از رویداد WWDC 2023 اپل در حال آزمایش بروی M2 Ultra است

محصولات جدید با پردازنده خاص!

قبل از رویداد WWDC 2023 اپل در حال آزمایش بروی M2 Ultra است

اخیرا طی چند خبری که براساس شایعه در بستر اینترنت پخش شده بود ادعا شد که شرکت Apple در حال حاظر آماده شده است تا از چندین محصول از سری مک را در رویداد WWDC 2023 رونمایی کند. به نظر می رسد این شرکت در حال آزمایش برروی دو مدل جدید است که می توانند با پردازنده M2 Ultra پیکربندی شوند، که مستقیما جایگزین M1 Ultra می شود و به قوی ترین چیپست سفارشی اپل تبدیل می شود.

مبتنی بر این موضوع چندین منبع ادعا کرده بودند که شرکت اپل فروش M2 MacBook Air، M2 MacBook Pro و Mac Studio را در تاریخ ۵ ژوئن، یعنی همان تاریخ WWDC 2023، آغاز خواهد کرد.

M2 Ultra

مشخصات و اطلاعات در مورد محصولات با پردازنده M2 Ultra

بعضی از کاربران در اینترنت فکر می کنند که این دو مدل نامشخص Mac 14.13 و Mac 14.14 نام خواهند داشت و در انواع M2 Max و M2 Ultra در دسترس خواهند بود. اپل قبلاً M2 Max را معرفی کرده است و می‌توان آن را مانند آخرین مدل‌های مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی این غول فناوری با حداکثر پردازنده ۱۲ هسته‌ای و پردازنده گرافیکی ۳۸ هسته‌ای پیکربندی کرد. در مورد M2 Ultra، ما انتظار داریم که هسته‌های CPU و GPU بیشتری نسبت به M1 Ultra ارائه دهد و این پردازنده احتمالاً ترکیبی از دو چیپست M2 Max باشد.

این نکته نیز وجود دارد که پیکربندی بالای M1 Ultra دارای یک CPU 20 هسته ای، پردازنده گرافیکی ۶۴ هسته ای و موتور عصبی ۳۲ هسته ای است. انتظار می رود تا تمامی مشخصات موجود در سری قبلی با ارائه M2 Ultra به چند پله بالاتر ارتقا یابد. همچنین، به تازگی زمزمه‌هایی در مورد Mac Pro مبتنی بر ارائه این محصول در رویدادWWDC 2023 شنیده شده است.

M2 Ultra

احتمالاً در رویداد WWDC 2023، یک هدست واقعیت افزوده به نام Reality Pro نیز معرفی شود که یکی از محصولات پیشرفته و خاص این شرکت خواهد بود. با توجه به تمامی اخبار دریافت شده، این می‌تواند یکی از بزرگترین رویداد های اپل در سال های اخیر باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.