اپل به دنیای گوشی های تاشو می پیوندد!

اپل به دنیای گوشی های تاشو می پیوندد!

 

این هفته شایعه شده که اپل در حال کار بر روی سری گوشی های تاشو است. البته این کار سختی است و به نظر می رسد این شرکت با چالش های متعددی روبرو باشد.

با این حال، به نظر می رسد مهندسان اپل، اهداف بسیار بلند پروازانه ای دارند. آنها می خواهند گوشی تاشویی بسازند که ضخامتش هنگام تا شدن به اندازه یک آیفون معمولی باشد و این بدان معنی است که یک گوشی هوشمند به ضخامت نیمی از مدل های فعلی باید در دسته ساخت باشد. میشه گفت برآمدگی وسط صفحه نمایش یکی از مشکلات اساسیه که اپل باید حل کند.

باید در نظر داشته باشید حتی اگر سخت‌ افزار را کنار بگذاریم، به نظر می‌ رسد اپل برای ارائه ویژگی‌ های خاص برای آیفون تاشو مشکلات بالقوه ای دارد. در مورد Apple، شرکتی که پشت پرفروش‌ ترین گوشی هوشمند جهان قرار دارد، به دنبال مواردی است که این دستگاه ها را برای بسیاری از افراد جالب کند.

به نظر می رسد یکی از محدودیت های اصلی این محصول قیمت باشد حتی در حال حاضر، گوشی های هوشمند تاشو گران تر از مدل های غیر تاشو قابل مقایسه هستند. با افزایش قیمت گوشی‌ های هوشمند پرچمدار غیرقابل تاشو، یک دستگاه دیگر با قیمت فوق‌العاده می‌تواند حتی برای Apple نتیجه معکوس داشته باشد.

Apple احتمالاً موفق خواهد شد برای برخی از این مشکلات راه حلی ارائه دهد و یک آیفون تاشو عرضه کند. مطمئناً افراد زیادی هستند که عاشق یک گوشی هوشمند تاشو هستند و در اکوسیستم Apple قفل شده اند. با این حال، مشخص نیست که آیا مردم واقعاً یک آیفون تاشو می‌خواهند یا خیر.

 

نظر شما کاربران درباره گوشی تاشو Apple چیست؟ اگر این دستگاه در ایران موجود شود خریداری میکنید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکنودات،بروزترین منبع خبری دنیای تکنولوژی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را همراه ما دنبال کنید.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.