اپلیکیشن اختصاصی WhatsApp برای ساعت های هوشمند Wear OS

 اپلیکیشن اختصاصی WhatsApp برای ساعت های هوشمند Wear OS

اخیرا طی خبرهایی که منتشر شد شرکت Meta اعلام کرد که نسخه جدیدی از اپلیکیشن WhatsApp اکنون در روزهای آینده برای کاربران ساعت های هوشمند در سراسر جهان عرضه خواهد شد. پس از ماه‌ها آزمایش، بالاخره اپلیکیشن ساعت هوشمند مستقل برای بهترین زمان آماده شد.

WhatsApp

مشخصات و اطلاعات مهم درباره اپلیکیشن جدید WhatsApp

همچنین، منابع معتبری چون The Verge بیان کردند که ساختار WhatsApp مستقل جدید با تمام ساعت های هوشمند دارای سیستم عامل Wear OS 3 گوگل سازگار است. برای جلوگیری از سردرگمی کاربران، اپلیکیشن ساعت هوشمند واتس اپ به همین سادگی است.از ویژگی های اصلی این برنامه می توان به ارسال و دریافت پیام های متنی و صوتی و همچنین ایموجی ها و پاسخگویی سریع اشاره کرد.

ممکن است این ایده برای بسیاری از کاربران تکراری به نظر برسد ولی با توجه به اینکه قابلیت پاسخگویی در WhatsApp به نحو احسن انجام می گیرد بسیار جذاب تر می شود. به عنوان یک ویژگی کمی پیشرفته تر، کاربران می توانند تماس های VoIP را زمانی که ساعت هوشمندشان به تلفن هوشمندشان متصل نیست، دریافت کنند، همچنین می توانند به پیام ها پاسخ دهند و مکالمات جدیدی را شروع کنند.

WhatsApp

این نکته نیز وجود دارد که ممکن است همه کاربران watchOS از سطح پشتیبانی یکسانی برخوردار نباشند ، بنابراین تجربه WhatsApp آنها در مقایسه با کاربران Wear OS بسیار محدود خواهد بود. کاربران اپل واچ نمی توانند با استفاده از واتس اپ روی ساعت هوشمند خود پیام ارسال کنند یا تماس برقرار کنند، اما می توانند از مچ دست خود به پیام ها پاسخ دهند. توجه داشته باشید که هنوز برنامه رسمی برای کاربران iPad وجود ندارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.