اوپو Find N3 Flip با دوربین سه‌گانه Hasseblad در ۲۹ آگوست عرضه خواهد شد

اوپو Find N3 Flip با دوربین سه‌گانه Hasseblad در ۲۹ آگوست عرضه خواهد شد

اوایل امروز شرکت Oppo تایید کرد که مدل جدید اوپو Find N3 Flip را در ۲۹ آگوست عرضه خواهد کرد. صفحه نمایش تاشو باز هم عمودی خواهد بود، اما اولین دوربین سه گانه این بخش را با سه لنز در یک دایره بزرگ وجود خواهد داشت. آنها همچنین از تکنولوژی دوربین های شرکت Hasselblad استفاده کردند که پیشرفت بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.

همچنین،در این رویداد شاهد معرفی Oppo Watch 4 Pro خواهیم بود، یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش کمی خمیده و دو گزینه رنگی برای کاربران علاقه مند به گجت های پوشیدنی هستند.

اوپو Find N3 Flip

مشخصات احتمالی اوپو Find N3 Flip

البته اطلاعات زیادی در مورد اوپو Find N3 Flip منتشر نشده است، زیرا یک تلفن در این شکل اغلب به عنوان یک لوازم جانبی سبک به بازار عرضه می شود تا یک دستگاه قابل حمل برای کار و بازی. با این حال، می بینیم که اسکنر اثر انگشت در کناره و دکمه پاور را حفظ کرده است.

اوپو Watch 4 Pro

مشخصات اوپو Watch 4 Pro

این دستگاه کلید پایینی برجسته تری دارد، اما طراحی کلی مستطیل شکل و صفحه تاج چرخشی ساعت قبلی Watch 3 Pro را حفظ کرده است. اوپو Watch 4 Pro در دو رنگ خاکستری و مشکی و با دو بند یک لاستیک، فلورالاستومر و یک چرم عرضه می شود. هنوز پنج روز تا عرضه باقی مانده است که انتظار داریم Oppo برخی از مشخصات دستگاه های آینده را به اشتراک بگذارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.