اوپو رنو ۱۲ با پردازنده Snapdragon 8 سری Soc عرضه می شود

رنو
اوپو رنو ۱۲ با پردازنده Snapdragon 8 سری Soc عرضه می شود

 

اوپو سری پریمیوم میان رده رنو ۱۱ را در چین معرفی کرد و اخیراً به بازار های بین المللی مانند مالزی و هند گسترش یافته است. علیرغم گذشت تنها سه ماه از عرضه اولیه سری رنو ۱۱، در حال حاضر اطلاعات جدیدی در مورد سری آینده رنو ۱۲ وجود دارد.

اوپو رنو 11 پرو
اوپو رنو ۱۱ پرو

افشاگر محبوب DCS در پست اخیر Weibo به برخی جزئیات کلیدی در مورد سری آینده Reno ۱۲ اشاره کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، سری Reno ۱۲ دارای پلتفرم فرعی سری Snapdragon 8 است. در حال حاضر، گل سرسبد در اردوگاه کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل ۳ است. بنابراین، به احتمال زیاد سری Reno ۱۲ با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ عرضه خواهد شد.

علاوه بر این، افشاگر به یک دوربین پریسکوپ پیشرفته برای سری Reno ۱۲ اشاره می‌کند. این پیشرفت با توجه به سنسورهای تله فوتو قابل توجهی که در مدل‌ های قبلی رنو مانند +Reno 10 Pro و Reno 11 Pro وجود داشت، قابل توجه است. با این حال، این دستگاه ها تنها زوم اپتیکال ۳x و ۲x را ارائه می دهند که احتمال افزایش قابلیت های زوم اپتیکال را در سری بعدی Reno 12 افزایش می دهد.

در حالی که در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی در مورد تاریخ عرضه سری Reno 12 وجود ندارد، ما می توانیم بر اساس الگوهای گذشته حدس بزنیم. با توجه به عرضه سری Reno 9 در نوامبر ۲۰۲۳، پس از آن سری Reno 10 در ماه می ۲۰۲۳ و سری Reno 11 در نوامبر ۲۰۲۴، به نظر می رسد که سری Reno 12 ممکن است در حدود می ۲۰۲۴ رونمایی شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.