اولین تصاویر از خودروی هوآوی Aito M9 منتشر شد

اولین تصاویر از خودروی هوآوی Aito M9 منتشر شد

شرکت Huawei که یکی از غول های تکنولوژی در دنیا محسوب می شود به تازگی با ورود به صنعت خودروسازی مدل های خاصی را روانه بازار جهانی کرده است. یکی از جدیدترین محصولات این شرکت هوآوی Aito M9 نام دارد، که اخیرا تصاویر جاسوسی جدیدی قبل از عرضه رسمی آن در پاییز امسال منتشر شده است. این شاسی بلند الکتریکی جدید رقبایی مانند مرسدس بنز، نیو و رنج روور را به چالش خواهد کشید.

هوآوی Aito M9

مشخصات و ویژگی های هوآوی Aito M9

فلسفه طراحی هوآوی Aito M9 شامل سادگی و دقت نهایی می باشد. این خودرو دارای طراحی مدرن مشابه نور است که به طور یکپارچه ورودی چراغ جلو و پرده هوا را ادغام می کند. ابعاد این دستگاه ۵۲۳۰ میلی‌متر در ۱۹۹۹ میلی‌متر در ۱۸۰۰ میلی‌متر، با فاصله بین دو محور ۳۱۱۰ میلی‌متر است که فضای داخلی جادار را برای مسافران و بار تضمین می‌کند.

در بخش عقب این خودرو از طراحی ساده و گرد استفاده شده و لوگوی این برند در بالای چراغ های عقب نافذ قرار گرفته است و شکل کلی چراغ های جلو را منعکس می کند. این تقارن در طراحی نشان دهنده ترکیبی هماهنگ از فرم و عملکرد است که نشان دهنده توجه هواوی به جزئیات است.

در داخل، هوآوی Aito M9 یک فضای خارق العاده برای ​​عاشقان فناوری ایجاد شده است.سیستم عامل به کار رفته در این خودرو Huawei Harmony OS 4.0 است، و مجهز به پیکربندی صفحه نمایش سه گانه، و سیستم سرگرمی هواوی در خودرو، AI Intelligent Crystal می باشد. هوآوی برای اولین بار دستیار دیجیتالی خود را به نام Xiaoyi معرفی کرد تا از تجربه یکپارچه و تعامل کاربر اطمینان حاصل کند. سیستم صوتی این دستگاه همانند مدل های معروف از سری کریستال بسیار محبوب هواوی بهره می برد.

هوآوی Aito M9

این شاسی بلند شش صندلی کاملاً یکسان ارائه می‌کند که می‌توانند در پیکربندی‌های مختلف برای جا دادن ۳، ۴، ۵ یا ۶ سرنشین بسته به نیازها، مرتب شوند.

این خودرو به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی (EV) و هم به عنوان افزایش دهنده برد الکتریکی (EREV) ارائه می شود. مدل تمام الکتریکی دارای ۱۶۰ کیلووات چهار چرخ محرک جلو و یک موتور قدرتمند ۲۳۰ کیلوواتی محرک عقب است که توسط فناوری معاصر آمپرکس (CATL) عرضه شده است. مدل رده بالا یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ ۱۱۲ کیلوواتی را اضافه می کند که به عنوان یک ژنراتور عمل می کند و خروجی موتور دوگانه ۱۶۵ کیلووات در جلو و ۲۰۰ کیلووات در عقب را ارائه می دهد.

قیمت تعیین شده برای هوآوی Aito M9

پیش فروش این مدل در ماه آوریل با قیمت هایی از ۵۰۰۰۰۰ یوان تا ۶۰۰۰۰۰ یوان (تقریباً ۶۳۹۰۰ تا ۷۷۱۰۰ یورو) آغاز شد. اخیرا نیز این خودرو به کاتالوگ خودروهای تایید شده برای فروش در چین اضافه شده است که نشان می دهد عرضه رسمی آن قریب الوقوع است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.