عرضه به‌روز رسانی اندروید ۱۴ برای سامسونگ گلکسی A72 

عرضه به‌روز رسانی اندروید ۱۴ برای سامسونگ گلکسی A72

مطابق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شد، شرکت Samsung شروع به عرضه One UI 6.0 مبتنی بر اندروید ۱۴ برای دارندگان سامسونگ گلکسی A72 در مناطق روسیه کرده است. اما طبق معمول امکان دارد مانند گذشته که برای دستگاه های قبلی اتفاق افتاده بود، سیستم عامل جدید در بازارهای دیگر دوام زیادی نخواهد داشت.

سامسونگ گلکسی A72

اطلاعات منتشر شده در مورد بروزرسانی سامسونگ گلکسی A72

در واقع یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید، این است که برای تمامی دستگاه های سامسونگ گلکسی A72 کاملا پشتیبانی در حال پایان است و در آینده هیچ بسته بروزرسانی ارسال نمی شود. این گوشی در مارس ۲۰۲۱ بر روی اندروید ۱۱ عرضه شد، بنابراین یک گوشی میان رده که در طول عمر خود سه نسخه اصلی سیستم عامل را دریافت کرده است.

سامسونگ گلکسی A72

نسخه سیستم عامل این دستگاه A725FXXU6EWL4 است و با کمال تعجب فقط ۲ گیگابایت می باشد، اما آخرین پچ امنیتی دسامبر ۲۰۲۳ را شامل می شود. البته، انتظار می رود که یک سال دیگر نیز به روزرسانی های امنیتی برای این دستگاه قابل عرضه باشد. همچنین این امکان وجود دارد که One UI 6.1 پس از عرضه در کنار سری گلکسی S24 برای گلکسی نیز A72 عرضه شود، اما هیچ خبری قابل اطمینان نیست.

برای بررسی دستی در منوی تنظیمات، به‌روزرسانی را جستجو کنید البته، چند روز طول می کشد که این بسته برای تمامی دستگاه ها ارسال شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.