اندازه های مختلف سری آیفون ۱۶ توسط تصاویر مشخص شد: سایز بسیار بزرگ مدل پرو مکس

اندازه های مختلف سری آیفون ۱۶ توسط تصاویر مشخص شد: سایز بسیار بزرگ مدل پرو مکس

تاکنون، چندین اطلاعات در مورد سری ۱۶ فاش شده بود که مشخصات جالبی را ایجاد کرد. یکی دیگر از نکات مهم که ماکت‌های همه گوشی‌های موجود در خط تولید بود، که امروز طراحی های اصلی مشخص شدند. کاربر مشهوری با نام سانی دیکسون که قبلاً کل مجموعه‌ای از قطعات ماشین‌کاری شده برای سری آیفون ۱۶ را افشا کرده بود، منبع اصلی این تصویر است.

چیدمان دوربین آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس بارزترین تغییرات این سری است. آنها به جای استفاده از سیستم دوربین مورب نسل قبلی، از تنظیمات عمودی مدل اولیه X استفاده خواهند کرد.

مشخصات و اندازه های مختلف سری آیفون ۱۶ 

اندازه صفحه نمایش مدل های پرو نشان دهنده یک تغییر قابل توجه دیگر است.  نمایشگر ۶.۹ اینچی مدل پرومکس در مقابل نمایشگر ۶.۷ اینچی آیفون ۱۵ پرو، آیفون ۱۶ پرو مکس را جزو بزرگترین مدل پرو مکس تبدیل می کند. علاوه بر این، صفحه نمایش آیفون ۱۶ پرو به طور جزئی بزرگتر از آیفون ۱۵ پرو خواهد بود و اندازه آن ۶.۳ اینچ در مقابل ۶.۱ اینچ است. با این حال، اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس معمولی به ترتیب ۶.۱ و ۶.۷ اینچ باقی خواهد ماند.

به غیر از این تغییرات، اطلاعات طراحی اضافی زیادی توسط واحدهای ساختگی فاش نشده است. علیرغم شایعات برعکس، نمی‌توانیم دکمه ضبط متمایز برای کنترل‌های دوربین را در این نسخه‌ها ببینیم.

آیفون های جدید طبق معمول باید در ماه سپتامبر عرضه می شوند. حتی در حالی که ممکن است انتظار طولانی به نظر برسد، احتمالاً در این مدت اطلاعات بیشتری توسط Apple منتشرخواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.