انتقال پول نقد با Apple Pay : اپل پی یه آپدیت جدید داره که باهاش می‌تونی پول نقد رو به دوستات بفرستی

انتقال پول نقد با Apple Pay : اپل پی یه آپدیت جدید داره که باهاش می‌تونی پول نقد رو به دوستات بفرستی

تو یه آپدیت جدید برای Apple Pay که تو WWDC معرفی شد، می‌تونی به راحتی و بدون نیاز به تبادل هیچ اطلاعاتی، پول نقد رو به دوستات بفرستی.

Tap to Cash چجوری کار می‌کنه؟

استفاده از این قابلیت خیلی سادست. فقط کافیه گوشیت رو کنار گوشی دوستت که می‌خوای بهش پول بدی، نگه داری و گزینه “ارسال پول نقد” رو انتخاب کنی. بعد از تأیید، پول از حساب Apple Cash شما کم می‌شه و به حساب دوستت واریز می‌شه. این کار خیلی شبیه به AirDrop هست، با این تفاوت که به جای فایل، پول رد و بدل می‌شه. یه مزیت دیگه اینه که Google Wallet هنوز این قابلیت رو نداره.

انتقال پول نقد با Apple Pay

بلیط‌ها تو کیف پول اپل هم به‌روز شدن

با این آپدیت جدید، بلیط‌های رویداد تو کیف پول اپل جزئیات بیشتری رو نشون می‌دن. مثلاً، اگه بلیط کنسرت یا یه رویداد ورزشی رو داشته باشی، می‌تونی نقشه‌ استادیوم رو ببینی و حتی ممکنه یه راهنمای رویداد هم بر اساس بلیطت بهت نشون داده بشه.

خرید آنلاین با کارت‌ های پاداش هم ساده‌تر شده

Apple Pay یه قابلیت جدید دیگه هم داره که خرید و پرداخت آنلاین رو با استفاده از کارت‌های پاداش ساده‌تر می‌کنه. با این قابلیت، می‌تونی امتیازات و هدایای کارت‌های پاداشت رو موقع خرید آنلاین هم استفاده کنی.

با آپدیت‌ های جدید Apple Pay، فرستادن پول به دوستات، خرید آنلاین و دیدن جزئیات بیشتر بلیط‌های رویدادها تو کیف پول اپل خیلی ساده‌تر شده.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.