احتمال رونمایی گوگل پیکسل واچ ۲ در کنار سری گوشی های پیکسل ۸

حفظ و تداوم روند خوب توسط گوگل برای ساخت اکوسیستم

احتمال رونمایی گوگل پیکسل واچ ۲ در کنار سری گوشی های پیکسل ۸

در هفته های اخیر شایعات زیادی درمورد گوگل پیکسل واچ منتشر شده است. هرکدام از این شایعات اشاره‌ای به یک ویژگی خاص از ساعت هوشمند جدید گوگل دارند. طبق آخرین گزارشات به دست آمده، گوگل قصد نسخه جدید پیکسل واچ را به همراه سری گوشی های پیکسل ۸ رونمایی کند. بر اساس گزارش ۹to5Google، گوگل قصد دارد اواخر سال جاری از پیکسل واچ ۲ و گوشی های پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو رونمایی کند.

از مهم ترین تغییراتی که انتظار داریم پیکسل واچ ۲ شامل آنها شود، مربوط به بخش باتری و تراشه است. از آنجایی که نسخه اصلی این ساعت هوشمند سال گذشته معرفی شده، انتظار می‌رود امسال شاهد تغییرات جدی از سوی گوگل بر روی این محصول باشیم. استفاده از تراشه بهینه‌تر نسبت به اگزینوس ۹۱۱۰ می‌تواند به بهینه سازی پیکسل واچ ۲ کمک کند.

تغییرات مهم گوگل پیکسل واچ ۲

در صورت استفاده از تراشه بهینه تر باعث افزایش عمر باتری و همچنین بهبود کلی عملکرد ساعت هوشمند خواهد بود که نسبت به نسخه قبلی بهتر خواهد شد. در کنار بهبود های سخت افزاری، انتظار می‌رود بخش نرم افزار این ساعت هوشمند نیز تغییراتی داشته باشد. طبق گفته ها، انتظار می‌رود طراحی بخش های داخلی و همچنین رابط کاربری پیکسل واچ ۲، بهبود قابل توجهی داشته باشد.

گوگل پیکسل واچ 2

به احتمال زیاد شاهد بهره‌گیری از زبان طراحی جدید Google Material You در پیکسل واچ ۲ باشیم که در اندروید ۱۲ نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. این ویژگی باعث ارائه رابط های پویا و همچنین سفارشی رابط کاربری می‌شود. طبق اطلاعات به دست آمده، سیستم عامل Wear OS نیز قرار است یک بروزرسانی دریافت کند و ویژگی های جدیدی مانند ردیابی تناسب اندام، سنجش دمای پوست در شب و آمار اشباع اکسیژن را اضافه کند.

با وجود اینکه برخی از قسمت های این ساعت هوشمند مورد تغییرات اساسی قرار گرفت، انتظار می‌رود برخی دیگر از بخش های پیکسل واچ ۲ بدون تغییر نسبت به نسل قبل باشد. یعنی با همان طراحی گرد و حاشیه های ضخیم عرضه شود. همچنین احتمال می‌رود نوع اتصال بند های هر دو نسخه یکسان باشد.

با احتمالات به وجود آمده درمورد محصولات جدید گوگل، انتظار یک طوفان قدرتمند از سوی این شرکت می‌رود. مورد انتظار ترین محصولات این شرکت عبارتند از سری گوشی های پیکسل ۸، پیکسل واچ ۲ و پیکسل فولد که می‌تواند با برگزاری یک رویداد جذاب به بهترین شکل ممکن به نبرد با دیگر برند ها برود. امید های زیادی برای حضور قدرتمند گوگل در مقابل رقبایی همچون اپل و سامسونگ وجود دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.