انتشار MIUI 14 برای Xiaomi 11T مبتنی بر اندروید ۱۳

حرکت مثبت شیائومی در بروزرسانی های نرم افزاری

انتشار MIUI 14 برای Xiaomi 11T مبتنی بر اندروید ۱۳

برند چینی شیائومی اخیرا بروزرسانی MIUI 14 را برای مجموعه زیادی از گوشی های خود آغاز کرده و این رابط کاربری مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۳ ارائه می‌شود. گوشی هایی که از این بروزرسانی برخوردار بودند، عبارتند از شیائومی ۱۲ پرو، شیائومی می ۱۱ لایت و همچنین شیائومی ۱۲ ایکس که گوشی های پریمیوم و بالارده شیائومی در بازار محسوب می‌شوند.

طبق گفته ها، دستگاه های زیادی در روز های آینده مجهز به نسخه جدید MIUI خواهند بود، با توجه به اینکه شیائومی در عرضه این بروزرسانی با کمی تاخیر مواجه بوده، اما انتشار آپدیت های مختلف در روز های گذشته نشان از فعالیت شیائومی برای آپدیت دستگاه های بیشتر است. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده، گوشی شیائومی ۱۱T به رابط کاربری MIUI 14 آپدیت خواهد شد.

این گوشی هنگام عرضه مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۱ بود و حالا دومین آپدیت خود را دریافت خواهد کرد تا به سیستم عامل اندروید ۱۳ بروزرسانی شود. این نسخه از سیستم عامل، مجهز به وصله امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ خواهد بود. نسخه بروزرسانی V14.0.1.0.TKWEUXM برای این گوشی در نظر گرفته شده و انتظار می‌رود تمامی ویژگی های نرم افزاری گوشی شیائومی ۱۱ تی را تحت تاثیر قرار دهد.

قابلیت های انتشار MIUI 14 برای Xiaomi 11T

قابلیت های انتشار MIUI 14 برای Xiaomi 11T

از ویژگی های مهم رابط کاربری MIUI 14 می‌توان به استفاده کمتر از حافظه داخلی دانست، علاوه بر آن شخصی سازی برخی از جزئیات نیز در دسترس قرار گرفته است. تغییرات ظاهری و همچنین امکان اضافه شدن جستجوی پیشرفته در بخش تنظیمات، از جدیدترین تغییرات مهم و اساسی در MIUI 14 است که شیائومی اضافه کرده است.

انتظار می‌رود بعد از انتظار این بروزرسانی برای شیائومی ۱۱ تی، گوشی از لحاظ نرم افزاری بسیار روان و سریع کار کند. علاوه بر آن، استفاده از نرم افزار های شخص ثالث با عملکرد متفاوت از دیگر ویژگی های این رابط کاربری محسوب می‌شود. پایداری و افزایش امنیت از دیگر ویژگی هایی است که شیائومی توانسته در بروزرسانی MIUI 14 به نمایش بگذارد و رقابت خود را با سامسونگ و اپل به حداقل برساند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.