انتشار تصاویر مهم از اوپو Find X7 Ultra قبل از عرضه 

انتشار تصاویر مهم از اوپو Find X7 Ultra قبل از عرضه

با ورود به سال جدید بسیاری از شرکت های بزرگ در این حوزه دچار تنش های رقابتی می شوند و این رقابت طی دوره های طولانی مدت باعث ارائه محصولات بسیار خاص می شود. یکی از محصولات خاص که بسیاری از کاربران منتظر عرضه آن هستند سری اوپو Find X7 Ultra شرکت Oppo می باشد، که را در ۸ ژانویه عرضه می شود. این شرکت وعده های بزرگی را برای دوربین قدرتمند را بیان کرده است و ادعا می کند که قدرت خارق العاده‌ای در بین رقبای خود دارد.

اوپو Find X7 Ultra

مشخصات و ویژگی های اوپو Find X7 Ultra

طی روز گذشته این شرکت در بستر پلتفرم Weibo  اقدام به انتشار چهار تصویر مربوط به این دستگاه کرد، که تحت عنوان معرفی قبل از عرضه باشد. در تصاویر موجود که حالت پرتره را در اوپو Find X7 Ultra همراه با تصاویر رنگ‌های طبیعی، جزئیات واضح و تاری پس‌زمینه چشمگیر نشان داده می شود.

لازم به ذکر است که تمامی تصاویر به دلیل آپلود در یک سایت رسانه های اجتماعی و سطوح بالای فشرده سازی اعمال شده دارای مصنوعات کوچکی هستند. اما به دلیل فاصله کانونی ۶۵ میلی متر، انتظار می رود که این لنز یک لنز تله فوتو کوتاه باشد.

اوپو Find X7 Ultra

انتظار می رود این شرکت از دوربین های پریسکوپ دوگانه در اوپو Find X7 Ultra استفاده کند. ویژگی های این دوربین به شکلی است که با فاصله کانونی ۱۴-۱۳۵ میلی متر با کمک لنز های Hasselblad عکاسی به خصوص حرفه‌ای را ارائه بدهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.