تصاویر لندرور Sport SVR 2024 در تست جاده ای زمستانی مشاهده شد

تصاویر لندرور Sport SVR 2024 در تست جاده ای زمستانی مشاهده شد

Land Rover در حال حاظر آماده شده است تا مدل جدید لندرور Sport SVR 2024 را طی یک رویداد بزرگ معرفی کند. عکس‌های جاسوسی جدید که طی تست جاده ای این SUV  ثبت شده نشان می دهد که ممکن است امسال این خودرو معرفی شود.

عکس های جاسوسی دریافت شده نشان دهنده این است که لندرور آخرین آزمایش زمستانی خود را در بهار امسال تکمیل خواهد کرد. و با نزدیک تر شدن تابستان در استوای شمالی، دمای مناطق اروپا شروع به گرم شدن خواهند کرد. این خودروساز طراحی این SUV را از چشمان کنجکاو پنهان کرده و این مدل حتی مخفیانه تر از قبل در تست های جاده‌ای حضور دارد.

تصاویر لندرور Sport SVR 2024

مشخصات لندرور Sport SVR 2024

لندرور Sport SVR 2024 شباهت زیادی به مدل Sport معمولی دارد. با این حال، در SVR فضای داخلی سخت و سایر ویژگی های بیرونی منحصر به فردی وجود دارد که عملکرد آن را منعکس می کند. در بخش عقب خودرو نیز، لندروور چهار خط مربعی را بر خلاف شکل ذوزنقه به طرح گرد مانند طراحی کرده است.

با در نظر گرفتن سطح کیفیت و دیزاین داخلی خودرو های این شرکت انتظار می رود در داخل SVR شاهد تغییرات بزرگی نباشیم. همانند نسخه های قبلی در کابین این خودرو از یک مانیتور دیجیتال ۱۳.۷ اینچی برای راننده استفاده شده، و برای سرنشین جلو از یک صفحه نمایش ۱۳.۱ اینچی روی داشبورد به کار رفته شده است.

لندروور تابحال بیان نکرده است که موتور SVR Sport را خود شرکت تولید می کند، اما مطابق با گزارشات دریافت شده این شرکت قصد دارد تا موتور این خودرو را از BMW قرض بگیرد. گمان می رود که لندرور  Sport SVR 2024 از موتور ۴.۴ لیتری V8 توئین توربوی ب‌ام‌و X5 M استفاده کند. ممکن است در رنج روور تغییراتی ایجاد شود، اما نسخه Competition این موتور دارای ۶۱۵ اسب بخار قدرت و ۵۵۳ گشتاور است.

تصاویر لندرور Sport SVR 2024

لندرور Sport SVR 2024 بر روی پلت فرم شاسی MLA-Flex خود این شرکت سوار خواهد شد که در زیربنای خط دوم رنج روورها قرار دارد و به آن قابلیت فرمان دادن چرخ های عقب و سیستم تعلیق بادی را خواهد داد. SVR در صدر خط اسپرت این شرکت قرار خواهد گرفت و نسبت به مدل های پایه که دارای موتور ۶ خطی ۳۵۵ اسب بخاری و V8 523 اسب بخاری هستند قدرتمندتر خواهد بود.

مطابق با اطلاعاتی که دریافت کردیم  رنج رورر Sport SVR 2024 ممکن است در ماه های آینده رونمایی شود. لندروور خبری مبتنی بر تاریخ عرضه این خودرو بیان نکرده است، ولی به احتمال زیاد این مدل در سال ۲۰۲۳ رونمایی خواهد شد. و مدل SVR Sport 2024 در اوایل سال آینده وارد نمایندگی ها شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.