بروزرسانی جدید تلگرام قالب بندی اسپویلر و طراحی جدید را در دسترس قرار می‌دهد

هدیه سال جدید تلگرام با کلی ویژگی جذاب برای کاربران اندروید و ios

بروزرسانی جدید تلگرام قالب بندی اسپویلر و طراحی جدید را در دسترس قرار می‌دهد

با وارد شدن به سال جدید میلادی، تلگرام بلافاصله اولین آپدیت ۲۰۲۳ خود را منتشر کرد. این بروزرسانی دارای چند ویژگی جذاب است که برای هر دو پلتفرم گوشی یعنی اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. از مهم ترین قابلیت هایی که در این بروزرسانی در دسترس خواهد بود، بهینه سازی نرم افزار برای سیستم عامل iOS است.

اولین قابلیت موجود در این بروزرسانی مربوط به قسمت اسپویلر است. این قابلیت برای تمامی محتوا در دسترس است و کاربران می‌توانند با اعمال برخی تنظیمات از آن استفاده کنند. با فعال کردن این قابلیت، محتوای مورد نظر به صورت مات نمایش داده می‌شود و باید کاربر مورد نظر آنرا دانلود بکند تا بتواند محتوای درون آنرا مشاهده کند.

این قابلیت برای انتشار پیام های تبریک و همچنین برخی اسناد مهم اداری مفید و قابل استفاده خواهد بود. یکی دیگر از قابلیت هایی که در این بروزرسانی در دسترس قرار گرفته، مربوط بخش ادیت عکس ها است. این ویژگی به کاربر اجازه ادیت عکس ها به صورت دلخواه و استفاده از گیف های مختلف داخل آن است که باعث می‌شود گیف بسیار جذاب و سفارشی سازی شده به دست بیاید.

این ویژگی، جذاب ترین ویژگی بروزرسانی تلگرام برای سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. اگر خلاقیت زیادی داشته باشید، می‌توانید از اشکال مختلفی استفاده کنید و یک عکس ساده را تبدیل به یک گیف جذاب و فوق العاده خاص کنید. استفاده از این ویژگی به صورت کامل در ویدیو پایین نمایش داده شده است.

 ویژگی بروزرسانی جدید تلگرام

بعد از دو ویژگی جذاب، تلگرام یک بروزرسانی دیگر روی ایموجی ها اضافه کرده است. در این بروزرسانی با یک بار کلیک روی ایموجی های بزرگ، انیمیشن های جذاب زیادی مربوط به ایموجی مورد نظر در تمامی صفحه نمایش پخش می‌شود. این قابلیت در نسخه های قبلی وجود داشت و حالا در نسخه جدید، ایموجی های زیادی را شامل می‌شود که تنوع زیادی به همراه دارد.

تلگرام در آپدیت جدید خود، تمرکز زیادی روی ایموجی ها داشته و مخصوصا ایموجی های کریسمس و بابا نوئل با طراحی خاص و جذاب در دسترس خواهند بود. مهم ترین فاکتور این بروزرسانی، سازگاری کامل با تمامی پلتفرم ها است که تلگرام در بیانیه جدید خود اعلام کرد، پلتفرم iOS نیز بدون مشکل می‌تواند از بروزرسانی های بعدی بدون مشکل توسط سرور های تلگرام پشتیبانی شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.