انتشار آپدیت امنیتی ۲۰۲۴ برای گلکسی A34 : منسجم و متمرکز در انتشار آپدیت

انتشار آپدیت امنیتی ۲۰۲۴ برای گلکسی A34 : منسجم و متمرکز در انتشار آپدیت

شرکت کره‌ای سامسونگ هفته گذشته آپدیت امنیتی ژانویه ۲۰۲۴ را در اکثر کشور های اروپایی منتشر کرد که برخی از نکات امنیتی رابط کاربری قبلی را بهبود می‌داد. حالا با گذشت یک هفته از این بروزرسانی، گزارش های جدید به گوش می‌رسد که آپدیت امنیتی جدید سامسونگ برای دیگر کشور ها در دسترس خواهد بود.

آپدیت امنیتی جدید سامسونگ معطوف به گوشی گلکسی A34 خواهد بود که حدود ۷۵ حفره امنیتی را برطرف می‌کند. این بروزرسانی نشان از برنامه ریزی دقیق سامسونگ برای انتشار آپدیت های مختلف در تایم بندی های مشخص شده است.

کشور هایی که در ساعات آینده بروزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد، بیشتر از کشور های عربی خواهد بود و انتظار می‌رود در روز های آینده دیگر کشور های آسیایی نیز به این بروزرسانی دسترسی داشته باشند. هرچند این آپدیت از لحاظ حجم و اهمیت در سطح پایینی قرار دارد، اما توجه سامسونگ به چنین موضوعی نشان از اهمیت بالای شرکت کره‌ای به تمامی آپدیت های سیستمی است.

آپدیت امنیتی ۲۰۲۴ برای گلکسی A34 : جزئی اما مهم

بروزرسانی امنیتی جدید سامسونگ با نسخه A346EXXS5BXA3 منتشر شده است که بازدهی خوبی نسبت به دیگر آپدیت ها در دسترس قرار می‌دهد. گلکسی A34 در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ با سیستم عامل اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 6.0 رونمایی شد و تا به امروز فروش قابل توجهی به دست آورده است.

حدود دو ماه پیش، گلکسی A34 آپدیت جدید اندروید دریافت کرد و به سیستم عامل اندروید ۱۴ مجهز شد که در کنار آن شاهد آپدیت رابط کاربری نسبت به نسخه قبل بودیم. علاوه بر این بروزرسانی، سامسونگ اعلام کرده گلکسی A34، چهار سال آپدیت اندروید و پنج سال آپدیت امنیتی دریافت خواهد کرد. چنین تایم بندی برای یک گوشی میان‌رده قابل ستایش است. همچنین در ماه آینده شاهد انتشار رابط کاربری One UI 6.1 مبتنی بر اندروید ۱۴ برای سامسونگ گلکسی A34 خواهیم بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع sammobile

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.