الکامپ ۲۷ با حضور متخصصان ایرانی خارج از کشور ترکوند!

الکامپ ۲۷ با حضور متخصصان ایرانی خارج از کشور ترکوند!

دومین رویداد کانکت فروم توی الکامپ ۲۷ با حضور یه عالمه متخصص ایرانی که خارج از کشور زندگی می‌کنن، توی خونه نوآوری و فناوری ایران (آی هیت) برگزار شد. توی این رویداد که به همت سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین‌المللی برگزار شده بود، متخصصان ایرانی که تو خارج از کشور توی زمینه‌های الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجارت الکترونیک و یه عالمه چیزای دیگه فعالیت می‌کنن، دور هم جمع شدن تا با شرکت‌های ایرانی توی این حوزه‌ها آشنا بشن و یه ارتباطات خفن با صنعت و دانشگاه برقرار کنن.

 

سید علی حسینی، معاون سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین‌المللی

سید علی حسینی، معاون سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین‌المللی گفته که هدف از برگزاری این رویداد، تبادل نظر و همکاری با متخصصان ایرانی خارج از کشور توی زمینه‌های مرتبط با فناوری‌هایی بوده که توی الکامپ ۲۴ ارائه شده. توی این رویداد، یه فرصت عالی برای متخصصان و صاحبان صنایع فراهم شده بود تا با هم شبکه‌سازی کنن و از غرفه‌ های منتخب نمایشگاه الکامپ دیدن کنن.

برنامه کانکت فروم یکی از برنامه‌ های جانبی پلتفرم “کانکت‌پلاس” هست که با هدف ارتباط و شبکه‌سازی بین متخصصان ایرانی و استفاده از ظرفیت‌های اون‌ها توسط سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین‌المللی اجرا شده. این رویداد با حضور کسایی که تجربه تحصیل، کار و کارآفرینی تو خارج از ایران رو دارن و همچنین متخصصان داخلی برگزار میشه.

تو این رویداد، سه نفر از متخصصان ایرانی که تجربه فعالیت تو کسب و کارهای جهانی رو داشتن، تجربه‌های خودشون رو به اشتراک گذاشتن.

دکتر محمد شکوهی یکتا

  • دکتر محمد شکوهی یکتا، دانش‌آموخته دانشگاه برکلی که قبلاً مدیر ارشد شرکت مایکروسافت بوده و الان تو ایران برگشته و تو حوزه هوش مصنوعی فعالیت می‌کنه.

الکامپ 27 با حضور متخصصان ایرانی

  • دکتر معصومه جباری‌فر، فارغ التحصیل دانشگاه مک گیل کانادا که بیش از دو دهه تو کانادا زندگی می‌کرده و به همراه همسرش تو شرکت گوگل کار می‌کرده و الان با همسرش تو یه شرکت دانش بنیان تو حوزه هوش مصنوعی و داده فعالیت می‌کنه.

دکتر حسین جوشقانی

  • دکتر حسین جوشقانی، از برترین‌های المپیاد و دانش آموخته دانشگاه بوستون آمریکا که الان به ایران برگشته و مدیرعامل یه شرکت دانش بنیان هست و تو زمینه کرادفاندینگ یا تامین مالی جمعی فعالیت می‌کنه.

تو این فروم، یه فرصت عالی برای تعامل بین متخصصان، تبادل تجربه‌ها و آشنایی با فرصت‌های آینده همکاری فراهم شده بود و در ادامه برنامه هم شرکت کنندگان از غرفه‌های منتخب نمایشگاه الکامپ دیدن کردن.

جالبه که بدونید:

اولین دوره این رویداد همزمان با نمایشگاه تجهیزات پزشکی با حضور ۸۰ نفر از متخصصان برگزار شده بود.
توی این رویداد، زمینه برای تبادل تجربه‌ها و آشنایی با فرصت‌های آینده همکاری بین متخصصان ایرانی داخل و خارج از کشور فراهم شده بود.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.