افشای قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ برای بازار آلمان

افشای قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ برای بازار آلمان

با نزدیک شدن به رویداد آنپکد سامسونگ که در ۱ فوریه برگزار خواهد شد، شاهد انتشار کلی رندر و اطلاعات مختلف درمورد سری گلکسی S23 هستیم. این سری نسبت به نسل قبل خود تغییرات زیادی خواهد داشت و انتظار می‌رود سامسونگ ویژگی های قابل توجهی در این سری اعمال کند.

بر اساس جدیدترین گزارش سایت آلمانی WinFuture، قیمت نسخه های مختلف گلکسی S23 به بیرون درز پیدا کرده است که نشان از افزایش چند درصدی نسبت به سری گلکسی S22 است. علاوه بر آن، هفته گذشته شاهد انتشار قیمت این سری برای بازار اسپانیا بودیم که همخوانی جالبی با قیمت های بازار آلمان دارد.

اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد، نسخه پایه این سری با حافظه ۱۲۸/۸ گیگابایت دارای قیمت ۹۴۹ یورو خواهد بود و نسخه ۲۵۶/۸ گیگابایت این مدل، با قیمت اولیه ۱۰۰۹ یورو عرضه خواهد شد. این قیمت ها با افزایش ۱۰ یورویی نسبت به بازار اسپانیا ثبت شده است.

قیمت سری گلکسی S23

افشای قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ

نسخه های گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا فاقد نسخه ۱۲۸ گیگابایت خواهند بود که در نسل قبل شاهد چنین تغییراتی در پیکربندی حافظه نبودیم. گلکسی S23 پلاس با حافظه ۲۵۶/۸ گیگابایت دارای قیمت ۱۱۹۹ یورو خواهد بود، همچنین نسخه ۵۱۲/۸ گیگابایت این مدل با قیمت ۱۳۱۹ یورو به فروش خواهد رسید.

نسخه قدرتمند این سری یعنی گلکسی S23 اولرا نیز دو نوع پیکربندی ۲۵۶/۸ گیگابایت و ۵۱۲/۱۲ گیگابایت عرضه خواهد شد که به ترتیب دارای برچسب قیمتی ۱۳۹۹ و ۱۵۷۹ یورو خواهد بود که حاکی از افزایش قیمت نسبت به نسل قبل است. نسخه پایه Galaxy S23 Ultra، حدود ۵۰ یورو افزایش قیمت دارد و این در حالی است که در نسل قبل، مدل پایه از حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت شروع می‌شد.

نسخه های گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس نسبت به نسل قبل حدود ۱۰۰ یورو افزایش قیمت خواهند داشت که احتمالا با ارائه ویژگی های منحصر به فرد، ارزش خرید بالایی خواهد داشت. بیشترین افزایش قیمت نسبت به نسل قبل هم مربوط به پیکربندی ۵۱۲/۱۲ گیگابایت گلکسی S23 اولترا خواهد بود که حدود ۱۳۰ یورو نسبت به مدل قبل افزایش قیمت خواهد داشت.

با نزدیک شدن به تاریخ ذکر شده، اطلاعات زیادی از این سری دریافت می‌کنیم، باید منتظر برگزاری رویداد آنپکد از سوی سامسونگ در تاریخ ۱ فوریه باشیم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.