عکس قاب های لو رفته، طراحی سری آیفون ۱۶ را لو داد

عکس قاب های لو رفته، طراحی سری آیفون ۱۶ را لو داد

با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی آیفون های جدید، شاهد لو رفتن اطلاعات زیاد از این محصولات هستیم. طبق آخرین افشاگری انجام شده، شاهد نمایان شدن طراحی اولیه از گوشی های آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس هستیم که دارای چینش دوربین عمودی شکل هستند.

چند روز پیش، تصویر کیس نسخه آیفون ۱۶ پرو به بیرون درز پیدا کرده بود که شاهد دکمه اختصاصی برای عکاسی بودیم، اما در دو مدل پایه خبری از دکمه کچپر نیست. تغییر ماژول دوربین بزرگترین عملکرد اپل برای گوشی های آیفون خواهد بود که بعد از سری آیفون ۱۱، شاهد تغییراتی در بخش دوربین هستیم.

همچنین انتظار می‌رود هوش مصنوعی در اکوسیستم اپل نمایان شود و در بخش های مختلفی از جمله اپل واچ، اپ استور و از همه مهمتر، در دستیار صوتی اپل نیز شاهد آن باشیم. یکی دیگر از اطلاعاتی که درمورد نسخه های آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس به گوش می‌رسد، مربوط به قابلیت ضبط ویدیو با قابلیت های متنوع است.

عکس قاب های لو رفته، طراحی سری آیفون 16 را لو داد

عملکرد فیلمبرداری دوربین آیفون ۱۵ پرومکس باعث شد، انتظارات زیادی از فیلمبرداری حرفه‌ای گوشی های هوشمند داشته باشیم و بخاطر همین موضوع احتمال اینکه شاهد تغییرات مهم در بخش دوربین در تمامی نسخه های آیفون ۱۶ باشیم، وجود دارد.

تصاویر منتشر شده، توسط MacRumors در اینترنت پخش شد که قاب گوشی های جدید اپل را به نمایش گذاشته بود. تعداد شایعات و گزارش هایی که درمورد سری آیفون ۱۶ وجود دارد، همگی اشاره به تغییرات ظاهری در این سری هستند و احتمال اینکه دو مدل پایه از طراحی جدید و دو مدل پرو از همان طراحی سه دوربینه استفاده کنند بسیار زیاد خواهد بود.

در آخر باید منتظر ماه سپتامبر ۲۰۲۴ باشیم تا ببینیم شرکت کوپرتینویی، قراره چه اتفاقای خفنی در حوزه تکنولوژی و گوشی های هوشمند رقم بزنه.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.