افزایش قیمت پژو پارس در سال ۱۴۰۳

افزایش قیمت پژو پارس در سال ۱۴۰۳ میتواند خبر بدی باشد که امروز برای متقاضیان ثبت نامی این خودروی محبوب بازار منتشر شده است. طبق اخبار بدست آمده، شرایط ادامه تولید پژو پارس تا خرداد سال ۱۴۰۳ مهیا شده است اما بعید است که ایرانخودرو، پژو پارس را با قیمت قبلی برای متقاضیان فاکتور کند. بنابراین متقاضیان این خودرو از تحویل خودروی مورد علاقه خود خوشحال نشوند چون باید با قیمت بالاتر آن را تحویل بگیرند.

افزایش قیمت پژو پارس در سال 1403

افزایش قیمت پژو پارس در سال ۱۴۰۳: با مجوز یا خودسرانه؟

آن طور ک به نظر میرسد، خودروسازان مجوز افزایش قیمت جدیدی را در سال ۱۴۰۳ دریافت خواهند کرد پس افزایش قیمت پژو پارس در سال ۱۴۰۳ نیز از طرف شورای سیاستگذار خواهد بود.

نکته مهم این است که طبق فرمول جدید محاسبه قیمت خودرو، دیگر خبر از زیان تولید نخواهد بود و خودروسازان محصولات خود را با سود به مشتریان تحویل خواهند داد.

بنابراین با فرمول جدید افزایش قیمت پژو پارس در سال ۱۴۰۳ قابل توجه خواهد بود و شاید دیگر خبری از فاصله قیمت آنچنانی میان قیمت های بازار  و کارخانه نباشد.

افزایش قیمت کارخانه ای پژو پارس در سال آینده و همچنین کاهش فاصله قیمتی میان بازار و کارخانه دو خطری است که ثبت نام کنندگان پژو پارس را تهدید می کند.

 

8 دیدگاه
 1. قاسم میگه

  قیمت جدید چند شده

  1. امیررضا خان‌گلدی میگه

   سلام
   قیمت جدید هنوز توسط شورای رقابت اعلام نشده ولی طبق گفته‌هاشون قیمت کارخونه میاد بالا تا اختلاف قیمت با بازار آزاد مثل الان نباشه

   1. قاسم میگه

    افزایش قیمت حتمیه؟

    1. امیررضا خان‌گلدی میگه

     به احتمال زیاد بله قبلا گفته شده قیمت‌گذاری جدید اعلام میشه
     باید ببینیم شورای رقابت درمورد پژو پارس چه تصمیمی میگیره.

 2. قاسم میگه

  تحویل فوریه یا ۹۰روزه؟

  1. امیررضا خان‌گلدی میگه

   تاریخ تحویل طبق اطلاعات ثبت نامی سامانه یکپارچه خواهد بود.

 3. قاسم میگه

  اونا که تبدیل زدن میتونن برگردن به پژو پارس

  1. امیررضا خان‌گلدی میگه

   دراین مورد مطمئن نیستم‌. این ادامه تولید هم برای تکمیل سفارشات هست و ممکنه تغییر خودرو تایید نشه. میتونین با ورود به سامانه یکپارچه امکان تغییر رو تست کنین.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.