ظرفیت باتری سری اوپو فایند ایکس ۶ قبل از رونمایی منتشر شد

ظرفیت باتری سری اوپو فایند ایکس ۶ قبل از رونمایی منتشر شد

در هفته های گذشته شاهد انتشار اطلاعاتی مبنی بر مشخصات سری اوپو فایند ایکس ۶ توسط سایت های مختلف منتشر شد و نشان می‌داد که این سری دارای دو نسخه معمولی و پرو خواهد بود. همچنین مشخصات نمایشگر و دوربین نسخه های این سری در دسترس قرار گرفته بود.

حالا جدیدترین گزارش منتشر شده درمورد این سری نشان می‌دهد که ظرفیت باتری ها بسیار متفاوت تر از گزارش های قبلی است. این گزارش توسط Digital Chat Station در سایت Weibo منتشر شده و گفته می‌شود این اطلاعات توسط یکی از افراد نزدیک به شرکت اوپو به بیرون درز پیدا کرده است. در گزارش جدید اشاره‌ای به کاهش ظرفیت ها شده است.

ظرفیت باتری سری اوپو فایند ایکس ۶

ظرفیت باتری سری اوپو فایند ایکس 6

طبق اطلاعات به دست آمده، گوشی اوپو فایند ایکس ۶ دارای باتری ۴۸۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود و علاوه بر آن نسخه اوپو فایند ایکس ۶ پرو دارای باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود. گفته می‌شود نسخه پرو این سری از فناوری شارژ سریع ۶۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد و احتمال بهره‌گیری از شارژ بی‌سیم نیز روی این گوشی وجود دارد که ویژگی های آنرا نسبت به نسل قبل ارتقا خواهد داد.

گزارش های قبلی حاکی از آن است که دو نسخه این سری دارای صفحه نمایش اولد و رزولوشن های ۱.۵K و ۲K خواهند بود. نسخه معمولی به احتمال فراوان با تراشه کوالکام اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ عرضه خواهد شد و این در حالی است که نسخه پرو از تراشه کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل ۲ استفاده خواهد کرد. همچنین انتظار می‌رود این سری از حداکثر پیکربندی ۵۱۲/۱۲ گیگابایت استفاده کند.

شایعات قبلی نشان می‌دهد که این سری مجهز به سنسور ۱ اینچی سونی IMX989 خواهند بود که به لطف تکنولوژی MariSilicon X از قابلیت فیلمبرداری ۴K HDR در شب پشتیبانی خواهد کرد. ماژول دوربین سه‌گانه روی هر دو نسخه تنظیم خواهد شد و از لنز های واید و اولتراواید و همچنین تله فوتو پشتیبانی خواهد کرد. نسخه اوپو فایند ایکس ۶ پرو دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسل و نسخه اوپو فایند ایکس ۶ دارای دوربین ۳۲ مگاپیکسل خواهد بود.

با توجه به اینکه سری اوپو فایند ایکس ۶ به عنوان جایگزین سری اوپو فایند ایکس ۵ روانه بازار خواهد، احتمال دارد در اوایل سال ۲۰۲۳ شاهد معرفی و رونمایی این سری باشیم وجود دارد. از آنجایی که زمانبندی رونمایی و عرضه این سری مشخص نشده، اما احتمال می‌دهیم به خاطر پرچمدار بودن این گوشی و رقابت نزدیک با دیگر گوشی های پرچمدار در اوایل سال ۲۰۲۳ توسط اوپو رونمایی خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.