لیست CAD نشان می دهد که سری آیفون ۱۵ Pro،دارای تغییرات دوربین طراحی هستند

مشخصات منحصر به فرد سری آیفون 15

لیست CAD نشان می دهد که سری آیفون ۱۵ Pro،دارای تغییرات دوربین طراحی هستند

مطابق با اخباری که طی ماه های گذشته دریافت شده انتظار می رود که شرکت Apple از سری جدید آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو در اواخر امسال با تغییرات زیادی رونمایی کند. اخیرا شایعه شده بود که سری جدید این گوشی ها دیگر دارای دکمه های فیزیکی نخواهند بود و به جای آنها سنسور های لمسی جایگزین می شوند، ولی ممکن است این شرکت این ویژگی را بعدا در مدل‌های آیفون ۱۶ پرو اعمال کند. اوایل امروز، یک لیست مهم مبنی بر اطلاعات سری آیفون ۱۵ Pro در سایت CAD منتشر شد که در آن به شکل کامل مشخصات موجود در این مدل بیان شده است.

آیفون 15 Pro

مشخصات CAD درباره آیفون ۱۵ Pro

اطلاعات منتشر شده از CAD نشان می دهد که دکمه‌های افزایش و کاهش صدا کاملا به شکل تخت و هماهنگ با بدنه طراحی شده‌اند که این بدین معنی است که دیگر در آیفون ۱۵ Pro دکمه های فیزیکی وجود ندارد و عملگرهای لمسی جایگزین آنها می شود. این مشخصات نشان می دهد که در آینده نزدیک این شرکت ویژگی های بسیار منحصر به فردی را در محصولات خود فراهم می کند.

در تصاویر رندر هایی که منتشر شده است، در آیفون ۱۵ Pro یک دکمه کوچک لمسی دیگر نیز دیده می شود که انتظار می رود دکمه Mute نیز بدین شکل طراحی شده باشد. همچنین ادعا می شود که اپل ویژگی دکمه اکشن عملکردی را نیز به این سری اضافه کرده است. این ویژگی که با نام اکشن شناخته می شود برای اولین بار در اپل واچ اولترا وجود داشت که قابلیت انواع دستورات و عملکردهای مجاز را برای کابران فراهم می کند.

آیفون 15 Pro

همچنین، در تصاویری که منتشر شده اطلاعاتی نیز در مورد تنظیمات دوربین بیان شده است، در رندر های موجود برآمدگی بسیار کوچکتری نسبت به مدل قبلی دیده می شود که هنوز به نظر بعضی از منتقدان آنها هنوز بزرگتر از مدل‌های آیفون ۱۴ پرو هستند. انتظار می رود که مدل آیفون ۱۵ Pro MAX بزرگ تر از آیفون ۱۵ Pro باشد، چرا که مشخصات موجود نشان می دهد که این شرکت یک لنز جدید به نام Periscope را در سری انحصاری آیفون ۱۵ پرو مکس استفاده می کند.

علاوه بر این مشخصات طراحی آیفون ۱۵ Pro نیز دارای تغییراتی نسبت به گذشته است، در این سری گوشه‌های گردتر در مقایسه با مدل‌های فعلی وجود خواهد داشت. علاوه بر این، وجود درگاه USB-C برای بسیاری از کاربران موردی بسیار مهمی شده بود و این شرکت تایید کرد که امسال این ویژگی در این دستگاه ها وجود دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.