اشتراک گذاری داستان نجات دهنده اپل واچ به درخواست تیم کوک

اشتراک گذاری داستان نجات دهنده اپل واچ به درخواست تیم کوک

طی سال‌های اخیر داستان های زیادی تحت عنوان قابلیت های نجات جان توسط اپل واچ به اشتراک گذاشته شده است. مطمئنا کاربران سناریوی مشابهی با این موضوع داشته‌اند و در بستر اینترنت آن را بحث می‌کنند. تیم کوک، مدیر عامل Apple، به تازگی یک پیام ایمیل به دو کاربر اپل واچ ارسال کرد و درخواست کرد که داستانی درباره قابلیت این ساعت در نجات جان را بیان کنند.

اپل واچ

شرح داستان نجات جان توسط اپل واچ

مایکل گالگوس و ساکن ویچیتا، از کانزاس کاربرانی هستند که زندگی خود را مدیون ساعت اپل است. طبق گفته این افراد ساعت هشدار ضربان قلب پایین را داده بود و ضربان قلبش برای بیش از ۱۰ دقیقه به زیر ۴۰ ضربه در دقیقه کاهش یافته بوده است. این ساعت همچنین ضربان قلب نامنظم را در هنگام خواب گالگوس تشخیص داده است. نکته قابل توجه این بود که اپل واچ اعلان‌های سلامت را کاملا با مشخصات به پسرش نیک ارسال می کند.

پس از آن پسر، پدرش را به یک مرکز بهداشتی می برد، جایی که پزشکان یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده را تشخیص دادند. دکتر گفت که او بسیار خوش شانس است و مایکل از پسرش برای دریافت ساعت اپل تشکر کرد. نیک سپس به تیم کوک ایمیل زد تا از او برای این ساعت تشکر کند و داستان را به اشتراک بگذارد.

اپل واچ

دومین داستان اپل واچ متعلق به کریستوفر اوکلی ۶۸ ساله اهل اشویل، کارولینای شمالی است. در Apple Watch یک قابلیتی برای ارائه داده‌های قلبی وجود دارد که کمک بسزایی در ارائه مشکلات می‌کند. پس از تجزیه و تحلیل داده های اپل واچ، مشخص شد که اوکلی دچار حمله قلبی جزئی شده است.

اپل واچ، قلب اوکلی را در ۱۵۱-۱۲۱ در بیشتر ساعات شب نشان می داد. به گفته اوکلی، این اطلاعات نجات دهنده بود، زیرا او باید تحت عمل جراحی بای پس اضطراری قرار می گرفت. کریستوفر اوکلی نیز به تیم کوک ایمیل زد و او هر کاری که کوک و تیمش برای ایجاد محصولی انجام داده اند که بتواند جان انسان ها را نجات دهد، ستایش کرد.

هر دو ایمیل پاسخ سریعی از تیم کوک دریافت کردند که از مایکل گالگوس و کریستوفر اوکلی برای به اشتراک گذاشتن داستان هایشان تشکر کرد. وی همچنین ابراز خوشحالی کرد که هر دوی آنها به دلیل برخوردی که با آنها انجام شده زنده مانده اند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.