استفاده از ChatGPT بدون حساب کاربری امکان پذیر شد: اما یک نیاز مهم وجود دارد!

استفاده از ChatGPT بدون حساب کاربری امکان پذیر شد: اما یک نیاز مهم وجود دارد!

همان طور که آگاه هستید طی راه اندازی چت بات های هوش مصنوعی قوانین پایه برحسب ایجاد یک اکانت اصلی برای استفاده از ChatGPT بود. در حالت های گوناگون این به عنوان یک فرآیند پر زحمت تلقی می‌شد، زیرا در موارد متعددی دیده‌ شد که هنگام وب گردی در یک مرورگر، باید حساب کامل داشته باشید.

خوشبختانه، شرکت OpenAI روند اجتماعی کاربران را نسبت به چت بات ها مورد بررسی قرار داده است، و شیوه ای مناسبی را ارائه می دهد. با توجه به تغییرات جدید، تمامی علاقه مندان اکنون می توانند برای استفاده از ChatGPT بدون حساب کاربری هیچ تلاش بزرگی نخواهند داشت. این فرآیند طی روزهای آینده کاملا پیاده سازی می شود و نیاز اصلی سرویس های هوش مصنوعی، به یک مرحله ساده تر ارتقا می یابد.

نجوه استفاده از ChatGPT بدون حساب کاربری

جزئیات اصلی این خبر در تعدادی از پلتفرم ها ازجمله وبلاگ رسمی وب سایت OpenAI منتشر شد. مدت کوتاهی پس از آن، پستی در X(توییتر) نشان داد که روند استفاده از ChatGPT بدون حساب کاربری دیگر نیازی به ثبت نام ندارد. علاوه بر ذکر موارد فوق، این شرکت در پست وبلاگ خود اظهار داشت که این چت بات افزایش محبوبیتی را تجربه کرده است و بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر هر هفته از آن در بسیاری از کشورها استفاده می کنند.

علاوه براین، یک پیام نسبت به برنامه های آینده این شرکت منتشر شد که بدین شکل بود: هدف اصلی ما فعال کردن دسترسی گسترده به ابزارهایی مانند ChatGPT است تا همه بتوانند از هوش مصنوعی بهره ببرند. هر هفته، بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر از ۱۸۵ کشور جهان از این نسخه برای کشف اطلاعات جدید، کسب ایده‌هایی برای پروژه‌های خلاقانه و دریافت پاسخ به سؤالات خود استفاده می‌کنند.

در ادامه نیز به قابلیت استفاده از ChatGPT بدون حساب کاربری اشاره شد: شما می توانید بلافاصله بدون نیاز به ثبت‌نام از هم‌اکنون از چت بات استفاده کنید. هدف از عرضه مداوم ما این است که هوش مصنوعی را برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد پتانسیل آن است قابل دسترس کنیم.

متأسفانه، سایر محصولات این برند برای استفاده نیاز به یک حساب کاربری دارند، بنابراین این دسترسی راحت به چت بات محدود می شود. از جمله این مدل ها می توان به DALL-E 3 اشاره کرد که به صورت اشتراکی عرضه شده است. علاوه بر این، تنها تعداد کمی از کاربران هنوز هم می‌توانند به سایر خدمات این شرکت دسترسی داشته باشند، مانند پلتفرم شبیه‌سازی صدای هوش مصنوعی Voice Engine و پلتفرم ساخت فیلم Sora.

در واقع، تا زمانی که عرضه کامل شروع نشود، کاربران حساب های خود را به طور منظم به هیچ وجه از استفاده از سایر خدمات بهره نخواهند برد. امیدواریم طی سال های آینده روند استفاده از فناوری های هوش مصنوعی به صورت کاملا رایگان به تمامی علاقه مندان ارائه شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.