ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی: آموزش مدل داده با یک متن باستانی!

ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی: آموزش مدل داده با یک متن باستانی!

همان طور که روند زمان نشان می دهد فرآیند تکنولوژی های جدید با ادغام گذشته می توانند در حوزه های متعددی پیشرو باشند. حال به تازگی یک بخش خاص در چین اقدام به ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی کرده‌اند. نام این مدل Haihe Qibo است که دارای لقب رودخانه معروف تیانجین و یک پزشک قدیمی می باشد. پروسه آزمایشات این نسخه کاملا با موفقیت به پایان رسیده است و هدف اصلی آن تصرف بازارهای جهانی طی زمان کوتاه خواهد  بود.

این مدل که به شکل یک اتحاد و پیوند میان روش های قدیمی و فناوری مدرن عمل می کند. همچنین، به دلیل وجود داده های فراوان، نتایج به دست آمده نسبت به دیگر رقبا چند برابر موفق تر هستند. این نشان می دهد که می توان به تکنولوژی گذشته کاملا اعتماد کرد.

ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی

جزئیات قابل توجه ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی

یکی از نقاط منحصر به فرد هوش مصنوعی Haihe Qibo قابلیت چند زبانه بودن آن است که در سایر مدل های داده در مقیاس بزرگ وجود نداشت. این ویژگی باعث می شود همه چیز برای مخاطبان جهانی بیشتر در دسترس باشد و پذیرش گسترده تری را ترویج کند. همچنین، این مدل همچنین دارای یک پایه برجسته از حقایق است.

طیف گسترده ای از منابع مانند دسترسی به مجموعه های پزشکی تاریخی، نوشته های باستانی و صدها گیگابایت متن چینی جزو قابلیت های این نسخه محسوب می شود. وجود این داده‌های فراوان، ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی قابل اعتماد و دقیق می سازد.

بهبود مراقبت از بیمار می تواند ناشی از استفاده از مهارت های مدل برای تشخیص دقیق تر در خدمات پزشکی جامعه باشد. با استفاده از نسخه اصلی برای بررسی اجزا و مکانیسم های طب سنتی، شرکت های داروسازی ممکن است بتوانند پیشرفت قابل توجهی در ایجاد داروهای جدید داشته باشند. ظرفیت نمونه اولیه برای ردیابی و مدیریت عوامل تولید نیز می تواند به کنترل کیفیت محصول کمک کند.

ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی

چین و آسیای جنوب شرقی، دو منطقه با پایه محکم در طب سنتی چینی، نقاط اصلی عرضه این مدل خواهند بود. این نسخه برنامه ریزی شده، بهبود بیشتری را بر اساس اجرای عملی در بازارهای توسعه یافته امکان پذیر می کند. با این حال، امکان بسیار بیشتر از این برنامه های اول وجود دارد.

به گفته کارشناسان، ارتقا هوش مصنوعی با طب سنتی چینی این پتانسیل را دارد که صنعت را به طور کامل متحول کند. با تشویق نوآوری و اکتشاف، نه تنها ممکن است استاندارد و رقابت کالاهای بومی را بالا ببرد، بلکه سیستم دانش مرسوم را نیز تقویت و جوان می‌کند.

این  حرکت بالقوه در جهت ادغام خرد متعارف با نوآوری های فنی پیشرفته، جزو ویژگی های این مدل است. پتانسیل نسخه جدید بدین شکل خواهد بود که با بهبود کنترل کیفیت، توسعه دارو و تشخیص، سهم قابل توجهی در آینده طب سنتی چینی داشته باشد. اگر این قابلیت طی ماه های آینده توانایی های خود را جلوه بدهد، پیشرفت های بزرگتری در حوزه پزشکی و تکنولوژی ایجاد می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.