خودرو برقی ID.3 پرو S فولکس واگن ارتقاع میابد

خودرو برقی ID.3 پرو S فولکس واگن ارتقاع میابد

کمپانی فولکس واگن اعلام کرده که نسخه پرو S از خودروی برقی ID.3 به لطف موتور قدرتمندتر، میتونه توی مدت زمان کوتاهتری سرعت خودش رو از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسونه. این خودرو همچنین از جدیدترین ویژگی‌های اطلاعات سرگرمی و رابط کاربری فولکس واگن بهره میبره و میتونه با پیش گرمایش باتری، سریع‌تر شارژ بشه. علاوه بر این، امکان سفارش این خودرو با سیستم صوتی هارمن کاردن هم وجود داره.

در این بروزرسانی، فولکس واگن مدل پرو S رو به رابط کاربری جدید سیستم اطلاعات سرگرمی مجهز کرده که ممکنه در خودروهای مبتنی بر نمونه مفهومی ID.CODE برای بازار چین نیز ارائه بشه. این سیستم همچنین دارای ادغام ChatGPT بوده و همچنان از اسلایدرهای لمسی روی داشبورد استفاده میکنه. از دیگر ویژگی‌های این خودرو میشه به نمایشگر هدآپ “تقویت‌شده” و دکمه‌های تعویض حالت رانندگی روی فرمان مشابه مدل ID.7 اشاره کرد.

خودرو برقی ID.3 پرو S فولکس واگن ارتقاع میابد

سیستم صوتی ۱۲ کاناله ۴۸۰ وات هارمن کاردن اکنون به عنوان یک آپشن برای نسخه Pro S خط تولید ID.3 در دسترسه. همچنین امکان “باز کردن قفل” ارتقاء موتور از ۱۵۰ کیلووات به ۱۷۰ کیلووات وجود دارده (البته به جز آلمان که این ارتقاء به صورت استاندارد ارائه میشه).

پیش‌فروش مدل ID.3 Pro S در اروپا آغاز شده و قیمت اون ممکنه بسته به کشور متفاوت باشه. با این حال، تمام مدل‌های موجود در حال حاضر به یک باتری ۷۷ کیلووات ساعتی مجهز هستن که با هر بار شارژ، بردی معادل تقریباً ۵۵۹ کیلومتر (حدود ۳۴۲ مایل) رو ارائه میدن.

قابلیت مالکیت این خودرو نیز ممکنه به لطف نرخ شارژ DC جدید تا ۱۷۵ کیلووات بهبود پیدا بکنه. این قابلیت همراه با پیش گرمایش باتری میتونه بر کندی شارژ در ماه‌های سردتر غلبه بکنه.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.