ارتقاء هوش مصنوعی گوگل Bard : پشتیبانی Gemini

ارتقاء هوش مصنوعی گوگل Bard : پشتیبانی Gemini

 

چت ربات هوش مصنوعی گوگل Bard به تازگی با برخی از قابلیت های جدید از جمله توانایی تولید تصاویر از پیام های متنی و بررسی مجدد پاسخ های خود به زبان های بیشتر ارتقاء یافته است. در ادامه با بررسی جزئیات همراه ما باشید.

نسل جدید تصاویر

چشم نوازترین ویژگی جدید این هوش مصنوعی بدون شک تولید تصویر است. کاربران اکنون می توانند یک تصویر را به زبان طبیعی برای Bard توصیف کنند و این هوش مصنوعی یک تصویر بصری سفارشی را برایشان ایجاد کند. این هوش مصنوعی در صورت تقاضا از مدل به روز شده Imagen 2 گوگل برای تولید تصاویر با کیفیت بالا و واقعی استفاده می کند.

برای مثال اگر به Bard بگویید « تصویری از یک سگ سوار بر تخته موج‌ سواری بساز »، می‌تواند فورا این دستور را ایجاد کند.

 

گوگل می گوید Imagen 2 کیفیت و سرعت را بالا برده و زمان پردازش و تولید سریع عکس را امکان پذیر می کند. باید بگوییم تصاویر دارای واترمارک دیجیتال داخلی از طریق فناوری SynthID هستند و این میتواند راهی واضح برای فهمیدن اینکه تصاویر توسط AI تولید شده اند باشد. این شرکت همچنین دارای حفاظت فنی برای محدود کردن محتوای مضر و نامناسب است. داده های آموزشی برای جلوگیری از مطالب خشونت آمیز، توهین آمیز بررسی می شوند فیلترها از ایجاد شباهت با افراد خاص جلوگیری می کنند.

برسی دستور با زبان های بیشتر

Bard در حال گسترش قابلیت دوبار چک کردن مفید خود به بیش از ۴۰ زبان است. این عمل به کاربران این امکان را می‌ دهد زمانی که روی نماد در نظر گرفته شده کلیک کنند Bard پاسخ‌ های خود را در برابر منابع آنلاین معتبر تأیید کند. این قابلیت قبلا فقط به زبان انگلیسی بود، ولی حالا این قابلیت در اکثر زبان ها از هندی تا پرتغالی کار می کند. این فیوچر به Bard کمک می کند اطلاعات مفید و نزدیکی را ارائه دهد که نشان دهد می توانید در موارد بیشتری به آن اعتماد کنید.

Gemini Pro به زبان های بیشتر

علاوه بر جلوه های بصری و تولید تصاویر، بارد از نظر نرم افزاری نیز هوشمندتر می شود. گوگل قابلیت های پیشرفته تر Gemini Pro را به بیش از ۴۰ زبان در بیش از ۲۳۰ کشور گسترش می دهد. Gemini Pro با صراحت توانایی‌ های Bard، استدلال این هوش مصنوعی، خلاصه‌نویسی و کدنویسی را افزایش می‌دهد.

گوگل ادعا می کند که تجزیه و تحلیل اولیه نشان می دهد Bard with Gemini Pro یکی از بهترین هوش مصنوعی های موجود است.با این ارتقاء، Bard به عنوان یک دستیار هوش مصنوعی همه کاره به پیشرفت خود ادامه می دهد. تولید تصویر امکانات خلاقانه جدیدی را باز می‌کند، در حالی که پشتیبانی زبانی گسترده‌تر برای بررسی چندباره،بحث اطمینان را بهبود می‌ بخشد.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.