ادغام اپل ویژن پرو با گوگل : هدست اپل تا دندان مسلح

ادغام اپل ویژن پرو با گوگل : هدست اپل تا دندان مسلح

محصول انقلابی اپل بعد از اینکه به بازار های جهانی راه یافت، بخاطر قیمت گذاری بسیار بالا افراد زیادی آنرا محصول چندان موفقی نمی‌دانستند. اما حالا باتوجه به قابلیت هایی که این هدست ارائه می‌دهد ارزش خرید بالایی به دست آورده و اکثر نرم افزار ها برای هماهنگی با این هدست همگام سازی می‌شود.

اپل از اول روی بهینه بودن نرم افزار های این هدست تاکید داشته و با بهره‌گیری از تکنولوژی های جدید سعی بر این داشته تا بتواند از نظر نرم افزاری هیچگونه مشکلی برای هدست ویژن پرو وجود نداشته باشد. برای اجرایی کردن این برنامه هیچ گزینه‌ای بهتر از گوگل وجود ندارد.

غول نرم افزاری و اپلیکیشین در دنیا قصد دارد با اپل یک همکاری موفق آمیز داشته باشد و پلتفرم های گوگل به صورت اختصاصی در هدست ویژن پرو اپل مورد استفاده قرار بگیرد. گوگل قصد دارد طی همکاری هایی که با اپل انجام می‌دهد، کلی قابلیت های اضافی برای کاربران این محصول به ارمغان بیاورد.

ادغام اپل ویژن پرو با گوگل

برای مثال برای جستجو در ویژن پرو اپل شاهد قابلیت های جدیدی از سوی گوگل خواهیم بود که روش های متفاوتی برای جستجو در گوگل را ارائه می‌دهد. علاوه بر آن، شاهد پویا تر شدن بخش رابط کاربری این هدست خواهیم بود که آنرا نسبت به رقبای خود متمایز خواهد کرد.

گوگل که اخیرا هوش مصنوعی سامسونگ را به عهده گرفته و تا به الان به یک پروژه موفقیت آمیز تبدیل شده، حالا قصد دارد با ارائه یک برنامه جدید دیگر برای هدست ویژن پرو اپل، عملکرد خود را بیشتر از قبل بهبود دهد. اپل این روز ها نقش بسیار زیادی در حوزه تکنولوژی داشته و با هوش مصنوعی و ارائه نرم افزاری های مختلف، قدرت خود را در این بازار افزایش می‌دهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.