تبلیغ سامسونگ علیه اپل بخاطر نداشتن گوشی تاشو

تمسخر هایی از جنس چاقو

تبلیغ سامسونگ علیه اپل بخاطر نداشتن گوشی تاشو

از هفته گذشته سامسونگ نگاهی ویژه به اپل داشته و با انتشار ویدیو و بنر های مختلف این شرکت را مورد تمسخر قرار داده است. در سال های گذشته نیز شاهد این بودیم که سامسونگ با هدف قرار دادن محصولات اپل این شرکت کوپرتینویی را مورد تمسخر قرار داده است.

در ویدیویی که جدیدا توسط این شرکت کره‌ای منتشر شده، نشان می‌دهد یک کاربر در حال نگاه به گوشی های تاشو این شرکت است و در طرف دیگر یک فرد در حال نگاه کردن به محصولات جدید اپل است. کاربری که در حال نظاره گر گوشی های تاشو نسل جدید سامسونگ است، با طعنه به فرد دیگر از ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد گوشی های سامسونگ می‌گوید.

در این میان یک کارمند اپل در حال معتقد کردن هر دو فرد برای خرید از محصولات اپل است، اما فردی که در حال مشاهده محصولات تاشو سامسونگ است، ادعا می‌کند این محصولات انقلابی زودتر از این شرکت به بازار عرضه شده است و تمامی تکنولوژی های به ظاهر بروز هستند، توسط شرکت کره‌ای سامسونگ عرضه شده است.

تبلیغ سامسونگ علیه اپل

تبلیغ سامسونگ علیه اپل

بعد از آن کارمند اپل در حال راضی کردن فردی که در حال مشاهده محصولات اپل است، آن فرد ادعا می‌کند اپل چه زمانی از گوشی تاشو رونمایی خواهد کرد و کارمند در جواب او می‌گوید باید منتظر باشید. در این حال کاربری که در طرف سامسونگ است به خرید گوشی های تاشو می‌پردازد و باز هم آن فرد دیگر از کارمند جویای زمان رونمایی گوشی تاشو اپل می‌شود.

باز هم کارمند در جواب می‌گوید که باید منتظر بمانیم، اما این بار آن فرد هم به سمت فروشگاه سامسونگ می‌رود و اقدام به خرید گوشی تاشو می‌کند. سامسونگ در سال های اخیر نگاه بسیار ویژه‌ای به محصولات جدید خود داشته با مسخره کردن اپل، یک طعنه بزرگ تبلیغاتی به این شرکت وارد کرده است.

شرکت کره‌ای سامسونگ در سپتامبر ۲۰۲۲ از نسل جدید گوشی های تاشو خود رونمایی کرد و در یک کمپین تبلیغاتی برخی از معایب اپل را مورد تمسخر قرار داده بود. هنوز اطلاعاتی از سوی اپل درمورد گوشی های تاشو در دسترس قرار نگرفته و احتمال می‌رود در سال های آینده رندر و کانسپت های مختلفی از این دستگاه ها به بیرون درز پیدا کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.