آیپد پرو ۱۱.۱ اینچ و ۱۳ اینچ OLED سال ۲۰۲۴ تولید خواهند شد

گزارش های عجیب از اندازه های نامتقارن!!!!

آیپد پرو ۱۱.۱ اینچ و ۱۳ اینچ OLED سال ۲۰۲۴ تولید خواهند شد

ظاهرا غول کوپرتینویی (اپل) در حال کار بر روی دو مدل جدید از آیپد پرو ها است. این آیپد پرو ها دارای صفحه نمایش اولد خواهند بود و طبق گفته ها، اندازه نمایشگر آنها بسیار متفاوت تر از نسل های قبلی خواهند بود. بر اساس یک گزارش جدید، اپل قصد دارد آیپد پرو های ۱۱.۱ اینچ و ۱۳ اینچ اولد را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ روانه بازار کند.

با این تفسیر هنوز یک سال تا زمان رونمایی این آیپد پرو ها زمان باقی مانده و قطعا تا زمان رونمایی آنها، شاهد انتشار مشخصات احتمالی و رندر های مختلف خواهیم بود. در حالی که گزارش های آیپد اولد جدید نیست، اما این اولین باری است که درمورد اندازه های ۱۱.۱ اینچ و ۱۳ اینچ این دستگاه صحبت می‌شود.

راس یانگ تحلیلگر معروف دنیای تکنولوژی، در جدیدترین گزارش خود اطلاعاتی مبنی بر آیپد پرو های نسل بعدی به بیرون منتشر کرده است که در آن شاهد کوچکتر شدن حاشیه ها و ثابت ماندن ابعاد کلی تبلت ها هستیم. در ماه اکتبر ۲۰۲۲ شاهد رونمایی آیپد پرو های ۱۱ اینچ و ۱۲.۹ اینچ بودیم که با تراشه M2 رونمایی شدند.

آیپد پرو ۱۱.۱ اینچ و ۱۳ اینچ OLED

آیپد پرو 11.1 اینچ و 13 اینچ OLED

استفاده از یک تراشه قدرتمند و با کارایی بالا یکی از مهم ترین ویژگی های این تبلت ها به شمار می‌رفت که اپل توانست به بهترین شکل ممکن آنرا پیاده سازی کند. حالا به نظر می‌رسد سوپرایز بزرگ بعدی اپل درمورد آیپد پرو ها، مربوط به صفحه نمایش اولد خواهد بود که علاوه بر افزایش کیفیت، تمرکز زیادی روی مصرف بهینه باتری خواهد داشت.

به غیر از اطلاعات ذکر شده، هنوز هیچ گزارشی مبنی بر اندازه های مختلف درمورد آیپد پرو ها در دسترس قرار نگرفته و احتمال می‌رود در سال ۲۰۲۳، خبری از نسخه جدید آیپد پرو ها نباشد. علاوه بر آن راس یانگ، قبلا اعلام کرده بود اپل قصد دارد یک نسخه ۱۴.۱ اینچی از آیپد پرو در سال ۲۰۲۳ رونمایی کند که جدیدا آنرا منتفی اعلام کرده است.

تمامی اطلاعات و اعداد به دست آمده، هنوز یک گزارش تایید نشده هستند و تا زمان رونمایی دستگاه، قطعا اطلاعات زیادی به بیرون درز پیدا خواهد کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.