آیپد مینی ۷ به زودی با امکانات ارتقا یافته و بدون مشکلات قدیمی عرضه خواهد شد

آی‌پد مینی 7 اپل بدون مشکلات نسخه‌های قبلی

iPad mini 7

آی‌پد مینی ۶ اپل در سال ۲۰۲۱ با طراحی جدید با حاشیه‌های باریک‌تر و نمایشگر بزرگ‌تر عرضه شد. این تغییرات با استقبال خوبی از سوی جامعه فناوری و همچنین مشتریان مواجه شد. با این حال، اندکی پس از عرضه مینی آی پد جدید، کاربران از مشکلی به نام «jelly scrolling» شکایت کردند. jelly scrolling وضعیتی است که در آن یک طرف نمایشگر کمی سریعتر از طرف دیگر عمل می‌کند و به کاربران این حس را می‌دهد که پنل معیوب است. به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد با عرضه آیپد مینی ۷ آینده خود، مشکل jelly scrolling دستگاه را برطرف کند.

آی‌پد مینی ۷ اپل بدون مشکلات نسخه‌های قبلی

اخیراً گزارش شده است که اپل احتمالاً مدل‌های جدید iPad را در این هفته معرفی خواهد کرد. ما انتظار داریم که این شرکت خط تولید iPad Air و iPad mini را با جدیدترین قطعات داخلی ارتقا دهد. iPad Air می‌تواند با تراشه M2 راه اندازی شود، در حالی که iPad mini 7 ممکن است دارای تراشه A17 Pro جدید اپل یا تراشه A16 Bionic سال گذشته برای بهبود عملکرد محاسباتی و گرافیکی باشد. با این حال، یکی از بزرگترین تغییرات احتمالی آیپد مینی ۷، مونتاژ صفحه چرخان جدید است که می‌تواند مشکل jelly scrolling را بهبود ببخشد.

iPad mini 7

اوایل امسال گزارش شد که اپل ممکن است میزبان رویداد دیگری پس از معرفی آیفون ۱۵ برای معرفی مدل‌های جدید مک و آی‌پد باشد. با این حال، مدل‌های M3 Mac و iPad Pro تا سال آینده معرفی نخواهند شد. به نظر می‌رسد که این شرکت آیپد مینی ۷ و آیپد ایر ۶ را زودتر با تراشه‌های ارتقا یافته عرضه خواهد کرد.

در نهایت باید دید که این شرکت چگونه مشکل jelly scrolling را برطرف خواهد کرد. شایعه شده است که اپل iOS 17.1 را در ۲۴ اکتبر منتشر خواهد کرد و ممکن است که آیپد ایر ۶ و آیپد مینی ۷ جدید را در کنار آن معرفی کند. از آنجایی که این شرکت فقط در حال ارتقاء داخلی است، احتمال دارد که iPad Air 6 و iPad mini 7 جدید از طریق یک بیانیه مطبوعاتی معرفی شوند.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.