آینده گوشی های تاشو سامسونگ در CES 2024

محصولات عجیب سامسونگ!!

آینده گوشی های تاشو سامسونگ در CES 2024

امروز در نمایشگاه CES 2024 شرکت Samsung نوآوری های بسیاری خاصی را در بخش صفحه نمایش رونمایی کرد. اما چیزی که بیش از همه برای همه قابل توجه است، آخرین ایده این شرکت برای صفحه نمایش دستگاه های تاشو بود. جدیدترین محصول این برند In&Out Flip نام دارد و شباهت زیادی به گوشی های تاشو آینده دارد.

ویژگی های گوشی های تاشو سامسونگ در آینده

سامسونگ In&Out Flip

ویژگی های سامسونگ In&Out Flip

در نگاه اول، به دستگاه سامسونگ In&Out Flip می توان دید که شباهت زیادی به Z Flip 5 دارد. این مدل دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی Full HD+ است که به سمت داخل تا می شود. ممکن است متوجه شوید که هیچ صفحه پوششی در قسمت بیرونی این دستگاه وجود ندارد. در عوض، این فقط یک صفحه نمایش شیشه ای است.

ترفند عالی این دستگاه بدین شکل است که نه تنها به داخل تا می شود، بلکه به بیرون نیز قابلیت تا شدن را دارد. این بدان معنی است که شما نیازی به محافظ صفحه نمایش خاصی ندارید. اگر می‌خواهید اعلان‌ها، برنامه‌ها و موارد دیگر را بدون باز کردن صفحه نمایش ۶.۷ اینچی ببینید، می‌توانید گوشی را تا کنید و صفحه اصلی خود را به صفحه اصلی تبدیل کنید.

سامسونگ می‌گوید که به دنبال طراحی نمونه سامسونگ In&Out Flip برای استفاده در تمامی گوشی‌ها و تبلت‌ها است، و در حالی که هیچ اطلاعایتی وجود ندارد که آیا این مدل به محصولی تبدیل می‌شود که قابل خریداری باشد یا نه.

اما این مدل تنها مفهوم گوشی هوشمند تاشو نیست، یکی نسخه دیگر با نام بسیار عجیب Flip Liple است. به گفته خود سامسونگ، Liple یک مفهوم طراحی جدید است که کلمات “سبک” و “ساده” را ترکیب می کند. هدف آن کاهش هزینه محصول و ارائه یک تجربه کاربری ساده شبیه به Flip موجود است.

سامسونگ Flip Liple

ویژگی های سامسونگ Flip Liple

سامسونگ Flip Liple دارای یک صفحه نمایش ۶.۷ اینچی است که مانند Galaxy Z Flip فعلی تا می شود. با این حال، بخشی از صفحه نمایش روی قاب بالایی تا می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا به بالای گوشی نگاه کنید تا زمان، اعلان‌ها، آب‌وهوا و سایر اطلاعات را ببینید. اگرچه به اندازه Flip In & Out هیجان‌انگیز نیست، اما سامسونگ به این فکر می‌کند که چگونه می‌تواند نحوه عملکرد دستگاه‌های تاشو را تغییر دهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.