آیفون SE 4 با چهره‌ای جدید: فناوری داینامیک آیلند

آیفون SE 4 با چهره‌ای جدید: فناوری داینامیک آیلند

مدت‌ها قبل از معرفی رسمی سری آیفون ۱۵ اپل، اطلاعات مختصری در مورد آیفون SE 4 منتشر شد. بیشتر کارشناسان پیش‌بینی کردند که این مدل نیز از همان طراحی معروف Apple در آیفون ۱۴ استفاده خواهد کرد که دارای یک بریدگی برای فیس آیدی در بالا است. اما جدیدترین خبرها  نشان می دهد که داینامیک آیلند چهره جدید این محصول می باشد.

اطلاعات جدید درباره طراحی آیفون SE 4

اخیراً رندرهای جدیدی در پلتفرم X (توییتر سابق) دیده شد که در آنها به آیفون ۱۶ اشاره شده است.طبق ادعاهای منابع افشای اطلاعات جدید در مورد آیفون SE 4 کاملا مشکوک است، به خصوص زمانی که هنوز مشخصات قبلی تکذیب نشده‌اند.

البته بعد از این اخبار منبع اصلی ادعا کرد که این اطلاعات هنوز تأیید نشده است و باید مطابق زمان منتظر ماند تا مشخصات اصلی منتشر شوند. همچنین، احتمال می رود که اپل در حال بررسی طرح های مختلف برای گوشی هوشمند ارزان قیمت آینده خود است. بنابراین، خبر طراحی جدید کاملا واقعی می باشد.

آیفون SE 4

در رندر موجود آیفون SE 4 به شکلی طراحی شده است که دارای یک دوربین منفرد می باشد و به همراه یک برآمدگی دوربین عمودی در پشت است. بر اساس این مدل، برآمدگی قرصی شکل شبیه آیفون XR خواهد بود زیرا فلاش LED زیر لنز دوربین و میکروفون دارد.

تاریخ اصلی عرضه این دستگاه در سال ۲۰۲۵ است که سه سال پس از عرضه آیفون SE 3 در سال ۲۰۲۲ خواهد بود. اما تابحال هیچ تاریخ و زمان مشخصی توسط شرکت ارائه نشده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.