پردازنده سری گلکسی اس۲۵ سامسونگ، چه خواهد بود؟ اگزینوس یا اسنپ‌‌دراگون؟

پردازنده سری گلکسی اس۲۵ سامسونگ، چه خواهد بود؟ اگزینوس یا اسنپ‌‌دراگون؟

حدود یک ماه قبل افشاگران مطالبی رو منتشر کردند که سری گلکسی اس۲۵ سامسونگ از پردازنده اگزینوس استفاده خواهند کرد اما امروز یک افشاگر جدید گزارش داده است که گوشی‌های سری گلکسی اس۲۵ سامسونگ هم از پردازنده اسنپ‌دراگون و هم از پردازنده اگزینوس استفاده خواهند کرد.

این گزارش نشان می‌دهد که سامسونگ به استراتژی دوگانه خود مبنی بر استفاده از چیپست‌های کوالکام و سامسونگ با پردازنده های اسنپدراگون ۸ نسل ۴ و اگزینوس ۲۵۰۰ ادامه خواهد داد. با این حال، این که هرکدام از پردازنده ها برای کدام منطقه منتشر خواهند شد اعلام نشده است.

پردازنده سری گلکسی اس25 سامسونگ

احتمالاً مانند امسال، گلکسی اس۲۵ اولترا به طور انحصاری از اسنپ‌دراگون استفاده خواهد کرد، در حالی که گلکسی اس۲۵ و اس۲۵ پلاس بسته به اینکه در کجا خریداری می‌شوند، از اسنپ‌دراگون یا اگزینوس استفاده خواهند کرد.

شایعه‌ای که یک ماه پیش منتشر شد، همچنین ادعا می‌کرد که سری گوشی‌های تاشو گلکسی Z فقط از چیپست‌های اسنپ‌دراگون استفاده خواهند کرد، با این حال، گزارش دیگری نشان داد که گلکسی Z Flip6 ممکن است از اگزینوس ۲۴۰۰ استفاده کند.

اگر این موضوع تأیید شود، اولین بار خواهد بود که از یک چیپ اگزینوس در یک گوشی تاشو استفاده می‌شود که به زودی خواهیم فهمید. انتظار می‌رود Z Flip6، Z Fold6 (و احتمالاً مدل‌های Ultra و FE) به موقع برای المپیک رونمایی شوند.

و اگر سامسونگ به اندازه کافی به سری اگزینوس ایمان دارد که از آن در گوشی تاشو گران قیمت خود (که کوچک است و خنک کردن آن دشوار است و باتری نسبتاً کوچکی دارد) استفاده کند، مطمئناً به اندازه کافی به آن ایمان دارد که از اگزینوس ۲۵۰۰ حداقل در گوشی هایی همچون گلکسی اس۲۵ و اس۲۵ پلاس نیز استفاده کند.

طبق اخبار منتشر شده اگزینوس ۲۵۰۰ بهینه‌سازی‌ها و بهبودهای بیشتر در مصرف انرژی را نسبت به ۲۴۰۰ فعلی ارائه خواهد داد

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.