آیا آیفون ۱۵ پرو مکس گران‌تر خواهد بود؟

قیمت آیفون 15 پرو مکس

iPhone 15 Pro Max

انتظار می رود که آیفون ۱۵ پرو مکس اپل در مقایسه با مدل قبلی خود یعنی آیفون ۱۴ پرو مکس، قیمت بالاتری داشته باشد. به گفته جف پو، تحلیلگر فناوری از Haitong International Securities، مدل آیفون ۱۵ پرو مکس آینده احتمالاً شاهد افزایش قیمتی فراتر از قیمت اولیه ۱۰۹۹ دلاری آیفون ۱۴ پرو مکس خواهد بود. با تکنودات همراه باشید تا جزییات را در اختیارتان قرار دهیم.

در حالی که دلایل دقیق افزایش قیمت iPhone 15 Pro Max مشخص نشده است، کارشناسان داخلی حدس می‌زنند که ویژگی‌های بهبود یافته آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است از عوامل موثر این قیمت بالا باشد. همچنین شایعه شده است که این دستگاه دارای لنز پریسکوپ خواهد بود در نتیجه پیشرفت قابل توجهی در مقایسه با قابلیت زوم ۳ برابری موجود در آیفون ۱۴ پرو مکس خواهد داشت. این لنز پریسکوپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا از زوم اپتیکال ۵ تا ۶ برابر بهره‌مند شوند و عکاسی با کیفیت‌تری را تجربه کنند.

آیا آیفون 15 پرو مکس گران‌تر خواهد بود؟

سیستم لنز پریسکوپ معمولاً شامل یک لنز اولیه بوده که تصویر را می‌گیرد و سپس یک آینه یا منشور زاویه دار که نور را ۹۰ درجه به سمت یک لنز ثانویه منعکس می‌کند، آن را به سنسور تصویر هدایت خواهد کرد. این چیدمان به دلیل قرار گرفتن جانبی حسگر تصویر و لنز ثانویه به فضای بیشتری در داخل گوشی هوشمند نیاز دارد که می‌تواند به هزینه بالاتر کمک کند.

طبق گفته‌ی تحلیلگران، انتظار می‌رود که تولید انبوه آیفون ۱۵ در ماه آگوست آغاز شود. این نشان می‌دهد که لاین آیفون ۱۵ ممکن است در ماه سپتامبر به طور رسمی معرفی شود. همچنین پیش‌بینی شده که اپل تقریباً ۸۴ میلیون دستگاه از سری آیفون ۱۵ را در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ تولید خواهد کرد و پیش‌بینی می‌شود که مدل‌های Pro در ماه‌های اولیه پس از عرضه‌، پرطرفدارترین دستگاه‌ها باشند.

شایعات پیرامون سری آیفون ۱۵ حاکی از آن است که هر چهار مدل، از جمله نوع پرو مکس، دارای درگاه USB-C، قاب کمی خمیده‌تر و Dynamic Island خواهند بود. علاوه بر این، انتظار می‌رود که مدل‌های Pro بیش از ۱۲ ویژگی و قابلیت‌های اضافی را ارائه دهند.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.