آپدیت iOS 17-4 را فورا باید نصب کنید

آپدیت iOS 17-4 روز سه شنبه حدود یک ماه بعد از انتشار آپدیت iOS 17.3 توسط اپل ارائه شد. این آپدت درحالیکه ایموجی های جدید برای تمام کاربران و برخی امکانات ویژه برای کاربران اروپایی را فراهم میکند، دو باگ امنیتی مهم را نیز برطرف میکند.

آپدیت iOS 17.4

برای نصب آخرین آپدیت به مسیر Settings > General > Software Update رفته و گزینه Install Now را انتخاب کنید.

آپدیت iOS 17-4 شامل چه پک های امنیتی است؟

به گفته اپل، آپدیت iOS 17-4  شامل دو پک امنیتی برای kernal و RTkit میباشد. kernal نرم افزار عملکردی هسته آیفون و RTkit سیستم پردازنده آنی اپل است. با توجه به نوشته‌های Geeks for Geeks، سیستم پردازنده آنی زمانی کاربرد دارد ه تعداد زیادی اکشن باید در زمان مشخصی تایید و یا پردازش شوند.

طبق نوشته اپل، یک مهاجم با قابلیت دستکاری kernal میتواند سیستم حفاظت امنیتی حافظه دستگاه را دور بزند. سیستم حفاظت حافظه وظیفه دارد مقدار حافظه در دسترس برای نرم‌افزارهای مختلف را کنترل کند تا از استفاده بیش از حد و آسیب به دستگاه و از دست رفتن اطلاعات شما توسط یک اپلیکیشن جلوگیری شود.

آپدیت iOS 17-4 برخی از باگ های دیگر مثل باگ امنیتی سافاری را نیز رفع میکند. این باگ میتواند صفحات قفل شده و اطلاعات شخی شمارا برای مدتی در دسترس دیگران قرار دهد. البته اپل اطلاعیه‌ای مبنی بر سوء استفاده از این ایرادات را منتشر نکرده است.

با توجه به اطلاعاتی که صفحه پشتیبانی اپل در اختیار مخاطبان قرار داده، بهتر است هرچه سریعتر برای نصب آپدیت iOS 17-4 اقدام کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.