آپدیت رابط کاربری سامسونگ به ۸.۸ میلیون کاربر رسید : One UI 6.1 محبوب ترین نسخه

آپدیت رابط کاربری سامسونگ به ۸.۸ میلیون کاربر رسید : One UI 6.1 محبوب ترین نسخه

سامسونگ رابط کاربری One UI 6.1 را در ماه مارس به طور رسمی منتشر کرد و تا به امروز حدود ۸.۸ میلیون دستگاه به این آپدیت دسترسی داشتند. این آمار شامل سری گلکسی S24 نمی‌شود چون این سری به صورت پیشفرض با این رابط کاربری روانه بازار شده است.

آماری که به دست آمده شامل سری گوشی های گلکسی S23 و سری گلکسی زد فولد و زد فلیپ و همچنین تبلت های سری S9 سامسونگ می‌شود. گوشی های گلکسی Fold4 و Flip4 به همراه سری گلکسی S23 و همچنین سری تبلت Galaxy Tab S8 این بروزرسانی را دریافت کردند.

این رابط کاربری شامل ویژگی بسیار هیجان انگیز Galaxy AI است که سامسونگ قصد دارد در تمامی گوشی های جدید خود از آن استفاده کند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته توسط سامسونگ، تا پایان سال ۲۰۲۴، بیش از ۱۰۰ دستگاه به رابط کاربری One UI 6.1 مجهز خواهند شد.

از مهم ترین ویژگی و قابلیت هایی که سامسونگ در رابط کاربری جدید خود مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌دهد مربوط به ترجمه زنده، زیر نویسی زنده و همچنین چت آنلاین با هوش مصنوعی است که تمامی آنها به صورت جمعی در رابط کاربری One UI 6.1 مورد استفاده قرار گرفته است.

طبق آمار های به دست آمده، حدود ۷۵ درصد از کاربرانی که این بروزرسانی را دریافت کردند مربوط به کاربران اروپایی است که ۸۰ درصد آنرا گوشی گلکسی S23 اولترا تشکیل می‌دهد. بعد از آن هم حدود ۶۵ درصد از کاربران اروپایی که این بروزسانی را دریافت کردند، مجهز به تبلت Galaxy Tab S9 هستند. با برنامه ریزی صورت گرفته توسط سامسونگ، به احتمال فراوان تا پایان سال ۲۰۲۴، این بروزرسانی یکی از موفق ترین و محبوب ترین نسخه های نرم افزاری سامسونگ باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.