آپدیت جدید گوگل پلی استور : شروع قمار ؟؟

آپدیت جدید گوگل پلی استور : شروع قمار ؟؟

 

گوگل به تازگی نسخه بروز شده گوگل پلی استور را با نسخه ۳۹.۵.۱۸ برای کاربران اندروید منتشر کرد. این به‌ روزرسانی اخیر طبق معمول بخشی از پیشرفت‌ های روتین Google است بااینکه این شرکت جزئیات خاصی را در مورد تغییرات یا بهبود های انجام شده فاش نکرده است.

سازگاری و نحوه دانلود

این بروزرسانی برای دستگاه‌ های اندرویدی با Android نسخه ۵ (Lollipop) یا بالاتر طراحی شده و از سازگاری کاملا گسترده خبر می‌ دهد. در حالی که بروزرسانی معمولا به‌ طور خودکار نصب می‌شود، کاربران این گزینه را دارند که این فرآیند را به صورت دستی دانلود و نصب را آغاز کنند. همچنین باید بگوییم اندازه دانلود ممکن است بسته به دستگاه متفاوت باشد.

برای نصب دستی برنامه گوگل پلی استور بر روی دستگاه Android خود به ترتیب مراحل زیر را دنبال کنید:

  • تنظیمات دستگاه خود را باز کنید.
  • بسته به دستگاه خود قسمت Applications یا Security.
  • گزینه منابع ناشناخته را فعال کنید تا نصب برنامه از منابعی غیر از پلی استور مجاز باشد.
  • APK پلی استور را دانلود کنید.
  • فایل APK دانلود شده را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید تا نصب شروع شود.
  • برای تکمیل مراحل نصب، اعلان های روی صفحه را دنبال کنید.
  • پس از نصب، نماد پلی استور باید در صفحه اصلی یا در کشوی برنامه ظاهر شود.
  • با دنبال کردن این دستورالعمل‌ها، می‌توانید مطمئن شوید که دستگاه شما آخرین نسخه فروشگاه Google Play را اجرا می‌کند و شما را در جریان جدیدترین ویژگی‌ ها و پیشرفت‌ ها قرار می‌دهد.

پیاده کردن تعمیرات اساسی بخش سرچ پلی استور

گوگل در حال حاضر در حال آزمایش یک تغییر قابل توجه در عملکرد جستجوی پلی استور میباشد. این ارتقاء شامل معرفی یک صفحه جستجوی اختصاصی و جابجایی نوار جستجو به بالای برگه جستجو و افزودن یک مرحله اضافی برای شروع جستجو است. اگرچه هدف این طراحی مجدد افزایش فرصت‌ های کسب درآمد از طریق تبلیغات است ولی بازخورد متفاوتی از کاربرانی دریافت کرده است که نگران قابلیت استفاده و پتانسیل تاکتیک‌ های تبلیغاتی تهاجمی‌ تر هستند.

پشتیبانی از برنامه های قمار با پول واقعی

گوگل قصد دارد در یک اقدام استراتژیک، از ژوئن ۲۰۲۴ دسترسی برنامه‌ های قمار با پول واقعی را در کشور های منتخب از جمله هند، مکزیک و برزیل گسترش دهد. این تصمیم با رعایت دقیق محدودیت‌ های سنی و موقعیت مکانی به منظور ارتقای ایمنی و انطباق قانونی انجام می‌ شود.

پیشبینی می‌ شود این گسترش رقابت را در میان توسعه‌ دهندگان اپلیکیشن افزایش دهد و در عین حال اهمیت شیوه‌ های بازی مسئولانه را نیز برجسته کند. همچنین در پی این عمل به دنبال اصلاحات خط‌مشی گوگل در سال ۲۰۲۱ میباشد که به افزایش حضور برنامه‌ های قمار در بازار ایالات متحده اجازه می‌دهد تا با مقررات خاص منطقه مطابقت داشته باشد.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.