آپدیت جدید تلگرام با قابلیت واکنش های بی‌نهایت منتشر شد

نسخه جدید تلگرام با کلی ویژگی مثبت منتشر شد، این بروزرسانی تمرکز زیادی روی سازگاری با سیستم عامل اندروید و iOS داشته است. در این آپدیت شاهد اضافه شدن ویژگی هایی مانند واکنش های نامحدود به پیام ها و همچنین افزودن چند ایموجی جدید هستیم. تمرکز اصلی این آپدیت روی بهبود رابط کاربری در سیستم عامل های اندروید و iOS بوده است که نسبت به نسخه های قبلی، بهتر و ایده‌آل تر شده است.

یکی از ویژگی هایی که در بروزرسانی جدید در دسترس قرار گرفته، مربوط به اضافه شدن تعداد واکنش ها به پیام ها است. در این نسخه شاهد ارتقا واکنش های ایموجی به پیام ها به عدد ۳ هستیم که فقط برای کاربران پریمیوم در دسترس خواهد بود. همچنین پلتفرم ایموجی تلگرام بهبود های زیادی نسبت به نسخه قبل داشته است.

این پلتفرم ماه گذشته توسط تلگرام معرفی شد که به کاربران این اجازه را می‌داد که آواتار های مخصوص خود را تولید کنند و آنرا به دیگر کاربران ارسال کنند. حالا در بروزرسانی جدید، شاهد ارتقا این بخش و اضافه شدن حالت های مختلف مانند ایموجی های مختلف و سه بعدی هستیم.

از دیگر قابلیت هایی که برای کاربران پریمیوم در نظر گرفته شده، می‌توان به گذاشتن استوری با ایموجی های سفارشی است. در تلگرام نیز همانند اینستاگرام، قابلیت انتشار استوری وجود دارد و برای کاربرانی که از اکانت های پولی استفاده میکنند در دسترس خواهد بود. کاربران می‌توانند زمان انتشار و مدت زمان استوری های خود را تنظیم کنند و ایموجی های انحصاری که به لطف پلتفرم اختصاصی ایموجی ساخته شده بود را به اشتراک بگذارند.

در این بروزرسانی نوع لینک دهی و آدرس های اکانت کاربران نیز تغییر یافته است. همانطور که در جریان هستید، لینک دهی کانال ها و گروه های تلگرامی با علامت اسلش امکان پذیر بود که تلگرام در نسخه جدید این علامت را به نقطه تغییر داده است. این تغییر از پسوند /T.me به .T.me تغییر پیدا کرده است.

جذاب ترین قابلیتی که در این بروزرسانی ارائه شد، ترتیب بندی دانلود ها است که تلگرام این قابلیت را قبلا در سیستم عامل ios در دسترس قرار داده بود. به لطف این قابلیت، کاربر می‌تواند با کشیدن و رها کردن فایل های دانلود، اولویت بندی آنها را تعیین کند. این ویژگی به صورت لحظه‌ای خواهد بود و دانلود ها به ترتیب قرارگیری انجام خواهند گرفت.

آپدیت جدید تلگرام با چاشنی امنیت

شاید مهم ترین تغییر و بروزرسانی در نسخه جدید تلگرام مربوط به این بخش است. بلاخره بعد از سال ها، تلگرام ورود به برنامه با جیمیل را فراهم کرد. در نسخه های قبلی شاهد استفاده از شماره موبایل و دریافت کد ورود به صورت پیامک بودیم که در نسخه جدید کاربر می‌تواند میان این حالت و دریافت کد از طریق جیمیل را نیز امتحان کند.

این نوع ورود علاوه بر افزایش امنیت، آسودگی زیادی برای کاربران به ارمغان می‌آورد. قبلا ها بخاطر دریافت این کد ها کاربران زیادی اکانت های خود را از دست داده بودند و حالا در نسخه جدید این امکان به وجود آمده است که با ورود جیمیل مور نظر، کد ورود را از این بخش دریافت کرد.

سازگاری کامل این نسخه در اندروید ۱۳ و نسخه جدید آیفون نیز در دسترس قرار گرفته و هیچ مشکل نرم افزاری راجب این سیستم عامل ها ندارد. حتی این بروزرسانی باعث شده، آیکون تلگرام در بخش اصلی نرم افزار های اندروید ۱۳ قرار بگیرد. نظر شما درمورد بروزرسانی جدید تلگرام و قابلیت های اضافه شده چیست.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.