آپدیت جدید اندروید: دنیایی از امکانات جدید!

آپدیت جدید اندروید: دنیایی از امکانات جدید!

اندروید یه آپدیت داغ داغ و پر از کارای جدید منتشر کرده که حسابی می‌تونه زندگی هوشمندمون رو متحول کنه.

بذارید یه گشتی توی این دنیای جدید داشته باشیم:

پیام‌ها رو ویرایش کن، دیگه غلط املایی غمت نباشه

فرستادی یه پیام و دیدی یه غلط املایی تو دلش قایم شده؟ غصه نخور! با این آپدیت می‌تونی تا ۱۵ دقیقه بعد از فرستادن، پیام‌هات رو توی پیام‌های گوگل ویرایش کنی. دیگه لازم نیست پیام رو پاک کنی و دوباره بفرستی، یه ویرایش ساده کافیه.

کنترل تمام خونه با یه ویجت

از این به بعد یه ویجت جدید به اسم “مورد علاقه‌ها” تو برنامه Google Home داری که باهاش می‌تونی نور، دما، دوربین و همه چیز خونه هوشمندت رو فقط با یه اشاره کنترل کنی. فرقی نمی‌کنه کجای خونه باشی، با یه حرکت ساده می‌تونی رو فرش خونه لم بدی و با گوشیت روشنایی پذیرایی رو کم کنی.

هات‌اسپات و تماس، همه‌جا و با هر چی که داری

با گوشی می‌تونی به راحتی برای تبلت یا کروم‌بوکت هات‌اسپات بذاری و به اینترنت وصلشون کنی. فرقی هم نمی‌کنه که تو خونه باشی یا تو پارک، هرجا که باشی می‌تونی به بقیه دستگاه‌هات اینترنت بدی. به همین سادگی!

علاوه بر این، تماس‌ های Google Meet رو هم می‌تونی بین گوشی و تبلتت جابجا کنی. یعنی اگه داری با گوشیت تماس تصویری حرف می‌زنی و می‌خوای بری سر لپ‌تاپ، می‌تونی تماسو به آسون‌ترین شکل ممکن به لپ‌تاپت منتقل کنی.


Google Home روی ساعت هوشمندت

با یه کاشی جدید روی ساعت Wear OS می‌تونی همه چیز خونه هوشمندت رو از روی مچ دستت کنترل کنی. فرقی نمی‌کنه که رو مبل نشستی یا داری ورزش می‌کنی، با یه حرکت ساده می‌تونی دمای خونه رو تنظیم کنی یا روشنایی آشپزخونه رو کم و زیاد کنی.

پرداخت با PayPal آسان‌تر از همیشه

حالا می‌تونی با Google Wallet روی ساعت Wear OS، تو ایالات متحده و آلمان با PayPal پول پرداخت کنی. دیگه لازم نیست دنبال کارت پولت بگردی، کافیه ساعتو از جیبت دربیاری و هر چی که می‌خوای بخری.

شکلک‌ های جدید: یه دنیا حرف با یه عکس

کلی شکلک‌های جدید و بامزه به Emoji Kitchen اضافه شده تا پیام‌هات رو باهاشون چشم‌نوازتر و پر احساس‌تر کنی. از شکلک دیسکو تا هدفون، هر چی که فکرشو بکنی تو این آپدیت پیدا می‌شه.


با گوشی ماشینت رو روشن کن

با این آپدیت، می‌تونی با گوشی‌ های اندرویدی بیشتر مدل‌های MINI، مرسدس و پولستار رو قفل، باز و روشن کنی. دیگه لازم نیست دنبال کلید ماشین بگردی، کافیه گوشیتو از جیبت دربیاری و ماشینت رو روشن کنی.

اینا فقط یه نمونه از خوبی‌های این آپدیت جدید بود. اندروید تو این آپدیت کلی چیزای دیگه هم داره که می‌تونه زندگی شما رو آسون‌تر و خلاقانه‌تر کنه. منتظر این آپدیت تو گوشیت باش و از امکانات جدیدش لذت ببر!

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع shiftdelete

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.